Bir seçim maratonu daha sona erdi.

Öncelikle Kastamonu halkının neredeyse yarısının oyunu alarak seçimi kazanan Cumhuriyet Halk Partisi Belediye Başkan adayı sayın Hasan Baltacı'ya ve Kastamonu'ya hayırlı olsun.

2,5 -3 aylık bir seçim sürecini geride bıraktık ancak siyasiler kadar emek veren, uğraşan ve tarafsızca tüm gelişme ve açıklamaları sizlere gece gündüz demeden ulaştıran kocaman bir ekip var ki, onlar ilkeli ve tarafsız gazeteciliğin sembolü oldular.

Evet değerli okurlarımız,

Yaklaşık 60 gün gecesini gündüzüne katarak siz değerli okurlarımızın bilgilendirilmesi için gece gündüz çalışan, yorul salar da bizim görevimiz insanların doğru bir şekilde bilgilenmesi gerekiyor diye öf bile demeyen benim fedakar ekip arkadaşlarıma izninizle teşekkür etmek istiyorum.

Başta gazetemiz İstiklâl ve Tv366 Genel Koordinatörü Hüseyin Güven Tuzcu olmak üzere,

Gazetemiz Sorumlu Yazı İşleri Müdürü Mustafa Erkan Yılmaz'a, www.kastamonuistiklal.com web sitemiz Yazı İşleri Müdürü Serkan Kebecioğlu'na,

Gazetemiz ve web sitemizin cefakar ve fedakar muhabirleri,

Serkan Horuz,

Cengiz Muhziroğlu,

Banu Türkmenoğlu,

Ercan Çatal,

Mehmet Salman,

Betül Horuz,

Saliha Kulaoğlu,

Ozan Furkan Atlamaz,

Stajyerlerimiz Burcu Haraba ve Duhan Kapucuoğlu’na çok teşekkür ederim.

Biz kocaman bir aileyiz ve her işin olduğu gibi bu sürecin de alnımızın akıyla üstesinden geldik.

Elleriniz ve yürekleriniz hiçbir zaman dert görmesin.

Tekrar seçimi kazanarak Kastamonu halkından 5 yıl Kastamonu'yu yönetmek için yetki alan sayın Hasan Baltacı, il ve ilçe Balkanlarını ve tüm ekibini kutluyorum.