Ne yazık ki insanlık tarihinin en utanç dolu döneminde dünyaya geldik!

Ne yazık ki İslam dünyasının en zayıf döneminde yaşadık!

Ne yazık ki Türk Dünyasının dağınık bir dönemine şahit olduk!

Ne yazık ki Haçlı zihniyetinin asırlardır ötekileştirdiği, aşağıladığı, soykırıma tabi tuttuğu bir topluma her seferinde sahip çıkan, kucak açan, merhamet eden bir millet olduk!

Ve ne yazık ki kendisine zulmedene değil merhametle yaklaşana soykırım ve zulmün en vahşicesini uygulayan Siyonist terörünü sadece izlemekle yetiniyoruz!

Gönül isterdi ki, Tarih Molası köşesinde ecdadın kahramanlıklarını, buluşlarını, güzelliklerini yazmaya ve geleceğin ufuklarını aydınlatacak ilham ve ümit dolu mesajlar vermeye devam edelim.

Ama 7 Ekim gününden bu tarafa sadece devlet zırhına bürünmüş teröristlerin vahşetini izliyoruz beyaz camın ardında.

Hastanelerin, okulların, camilerin, kiliselerin, mülteci kamplarının, Pazar yerlerinin topyekün bombalandığı başka bir savaş gördünüz mü?

Yaşlılara, kadınlara ve çocuklara karşı aslan kesilen korkak yaratıkların asker sıfatı, bu yaratıkların organizasyonunun ülke ordusu olduğu; 75 yıldır işgale, gaspa, zulme, soykırıma, sürgüne direnen, kaza namazı olanın alınmadığı ve her biri hafız, her biri şehit çocuğu olan kahramanların ise terörist ilan edildiği başka bir dünya düzeni gördünüz mü?

Savaş ordular arasında olur, savaşta orduların askerleri çarpışır ve savaşta çoğunlukla askerler ölür! 11 binden fazla şehidinin yarıdan fazlası kadın ve çocuk olan bir vahşet ise savaş değil terörizmdir! Dünyanın en büyük terör örgütü de 1948 yılında, işgal edilen topraklar üzerinde BirLEŞmiş Milletler tarafından devlet adı verilen İsrail terör örgütüdür!

Beyaz camda kapkara bir tablo sergileniyor ve biz sadece izleyebiliyoruz!

Elimizden bir şey gelmiyor!

Sahiden elimizden bir şey gelmiyor mu, gelmez mi?

Sadece YERLİ VE MİLLİ ÜRÜN KULLANMANIZ bile çok şey değiştirir!

Şu ürünü boykot edin, bu ürünü almayın falan demiyorum!

Annelerin kollarına isimlerini yazdıkları çocukları düşünün, paramparça olmuş bebeklerin naaşlarını düşünün, bombalanan okulları düşünün, füze yağdırılan hastaneleri düşünün, yerle bir edilen camileri ve kiliseleri düşünün…

Anne iseniz çocuklarınızda Filistinli bebekleri görün,

Babaysanız eşinizde kanlar içindeki Batı Şerialı kadınları görün,

Çocuksanız babanızda paramparça olmuş Gazzeli babaları görün…

İnsansanız özgür bir şekilde yaşadığınız topraklarda, evinizde, sokağınızda 75 yıldır İŞGAL VE ZULÜM altındaki Filistin’ i görün…

Sonra mideniz kaldırıyorsa İsrail ve Amerika ürünlerini afiyetle yiyip içebilirsiniz! Huzurla kullanabilirsiniz!