Işçi Haberleri

işçi haberleri ve güncel işçi gelişmeleri, işçi ile ilgili tüm video, işçi fotoğrafları ve işçi haberleri Kastamonu İstiklal Gazetesi - Kastamonu Haber - Son Dakika Kastamonu sitemizde


Asayiş

Kastamonu’nun Çatalzeytin ilçesinde seyir halindeki kamyonetten savrulan kamelyanın sıkıştırdığı 3 belediye işçisi yaralandı.

Bölgeden Haberler

Bayburt'ta çalıştığı 6 katlı binanın elektrik tesisatını yapan elektrik ustası, inşaatın temel boşluğuna düşüerek yaralandı.

Gündem

Kastamonu'da 17 yaşında işçi olarak kamuda çalışmaya başlayan Mehmet Bekar, açık öğretimden ortaokul, lise ve yüksekokul diploması aldıktan sonra atandığı...

İlçeler

Daday Belediyesi'ne bağlı Personel Limited Şirketi'ne alınacak personel ilanı İŞKUR üzerinden yayımlandı.

Gündem

Çorum Belediyesi, zam şampiyonu İnebolu Belediyesi'ni rekor bir oranla geçerek işçilerin maaşlarını yükseltti.

Asayiş

Seydiler Organize Sanayi Bölgesi'nde meydana gelen kazada 1 kişi hayatını kaybetti.

İlçeler

İnebolu Belediye Başkanı Mustafa Huner Özay, Belediye-İş Sendikası ve Hak-İş Sendikası ile imzalanan ek protokol ile ilgili önemli bir açıklama...

Bölgeden Haberler

HAK-İŞ Konfederasyonu Genel Başkan Yardımcısı olan Yunus Değirmenci’den KARDEMİR emekçilerini ilgilendiren önemli görüşme.

Gündem

Kültür ve Turizm Bakanı Nuri Ersoy, merkez ve taşra teşkilatında istihdam edilmek üzere yüzlerce personel alınacağını duyurdu.

Gündem

Çankırı’da nitelikli işçi yetiştirmeye yönelik uygulanacak “Nitelikli Eğitim ile İşçi Mutlu – İşveren Mutlu Projesi”nin sözleşmesi imzalandı.

Gündem

Sosyal Güvenlik Kurumu'nda istihdam edilmek üzere çok sayıda personel alınacağını duyurdu.

Gündem

Türkşeker, bünyesinde çalıştırılmak üzere çok sayıda personel alınacağını duyurdu.