Yapılan duyuruda; Cide Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfında çalışmak suretiyle 2 kişiye istihdam sağlanacağı, 03/05/2024 - 08/05/2024 tarihleri arasında başvuruların Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı'ndan şahsen yapılacağı ifade edilirken, noter huzurunda yapılacak kura çekiminin 09 Nisan 2024 Perşembe günü saat 14.00'te gerçekleştirileceği belirtildi.

Başvuru şartları ve detaylar şu şekilde:

Meslek Adı: Temizlik Görevlisi
Niteliği (Geçici/Daimi): Geçici (Belirli Süreli)
Açık İş Sayısı: 2 (2 asil Erkek,/2 yedek Erkek seçimi yapılacaktır) Cinsiyet: 2 Erkek
Başvuru Tarihleri: 03/05/2024-08/05/2024 tarih ve saat:17:30'a kadar Başvuru Adresi: Cide Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürlüğü Deneme Süresi : 2 ay
İrtibat Kişisi: Özlem ÖZCAN
Telefonu: 0 366 866 15 08
NOTER KURA BİLGİLERİ
Unvanı: Sosyal Yardım ve İnceleme Görevlisi E-posta: [email protected]
Öncelikle başvuru yapan vatandaşların kura koşullarını taşıyıp taşımadıkları hususunda inceleme yapılacak; Alınacak personeller mütevelli heyet takdiri ile işi yapabilecekleri uygun görülenler arasından noter huzurunda kura çekimi ile belirlenecektir.
Yer: Cide Halk Eğitim Merkezi Noter huzurunda kura çekimi yapılacaktır.
Tarih: 09/05/2024 Perşembe
ÇALIŞMA ŞARTLARI
Çalışma Adresi: Cide İlçe Merkezi ve Köyleri
Saat:14:00
Alınacak personel proje süresi boyunca hafta içi her gün vakfımız tarafından belirlenmiş köy ve mahallelerdeki yaşlı ve engelli vatandaşlarımızın evlerine giderek ev temizliği ve kişisel bakımlarına ilişkin temel ve zaruri ihtiyaçları(evin süpürülmesi, silinmesi, tozunun alınması, yemeğinin yapılması, engelli, yaşlı bireylerin yada hanede yaşayan 16 yaşından küçük çocukların banyolarının yaptırılması, engelli, yaşlı bireyin saç-sakal tıraşının yapılması, engelli, yaşlı bireylerin ve 16 yaşından küçük çocukların kişisel temizlik ve tırnak kesiminin gerçekleştirilmesi, mutfak temizliği, bulaşıkların yıkanması, banyo temizliği, oda temizliği (halı, koltuk vb.), yaşlı, engelli yatak temizliği ve nevresim değişimi, çamaşır yıkama, ütü, cam silme, perde yıkama, alışveriş, hane önü temizliği, ihtiyaç tespiti işlemleri) karşılayacaktır. Erkek personel ayrıca bu işlere ilave olarak araç şoförlüğü de yapacaktır.
Çalışma Süresi: 13/05/2024 - 13/09/2024
tarihine kadar
Ödenecek Aylık Ücret: Asgari Ücret
 

MÜRACAAT KOŞULLARI
Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak
Medeni hakları kullanma ehliyetine sahip olmak
 

KARGAZ'dan İhsangazi Belediye Başkanı Sağlık'a ziyaret KARGAZ'dan İhsangazi Belediye Başkanı Sağlık'a ziyaret

Çalışma Saatleri: 08:30-17:30
21-55 (dahil) yaş aralığında olmak, saha ve ekip çalışmasına elverişli olmak, sosyal iletişim becerisine sahip olmak
Son 6 ay içerisinde Cide İlçesi sınırlarında ikamet ediyor olmak
3294 sayılı kanuna bakılmaksızın Yaşlı Bakım, Gerontoloji vb. alanlarda ön lisans eğitimi almış olan, Mesleki ve Teknik Anadolu Liselerinin Sağlık Hizmetleri alanından veya Hasta ve Yaşlı Hizmetleri alanından mezun olan ya da hizmet alanıyla ilgili MEB onaylı sertifika sahibi olan kişiler mütevelli heyetince değerlendirildikten sonra mütevelli heyet takdiri ile noter kurasına gönderilmeden işe alınacaktır. Ancak yukarıda ki şartları sağlayan kişi sayısının yeteri kadar olmaması durumunda 3294 sayılı kanun kapsamında ve en az ilkokul mezunu olan kişiler mütevelli heyetince değerlendirildikten sonra mütevelli heyet takdiri ile noter kurasına dahil edilecektir. Alınacak erkek ve kadın sayısına göre ayrı ayrı kura gerçekleştirilecektir. Aynı haneden sadece bir kişinin iş başvurusu kabul edilecektir

Editör: Serkan Kebecioğlu