Vali Dallı Samsun’da Vali Dallı Samsun’da

Kastamonulu ünlü sanatçı Serdar Ortaç, TikTok üzerinden yaptığı canlı yayında Mehmet Ali Erbil'e duygusal anlar yaşattı.

Ünlü televizyon sunucusu ve oyuncu Mehmet Ali Erbil, son zamanlarda gündemi meşgul eden ilişkisiyle dikkat çekiyor. Kendisinden tam 40 yaş küçük olan sevgilisi Gülseren Ceylan ile yaşadığı aşkla sık sık konuşulan Erbil, TikTok platformunda canlı yayınlar yapmaya devam ediyor. Son olarak, canlı yayında Kastamonulu ünlü sanatçı Serdar Ortaç ile bir araya gelen Erbil, duygusal anlar yaşadı.

Serdar Ortaç'ın unutulmaz şarkısı "Bilsem Ki" hakkında sohbet ederken, Mehmet Ali Erbil birden gözyaşlarına hakim olamadı. Ortaç, Erbil'in bu ani tepkisine şaşkınlıkla karşılık vererek, "Eski günleri hatırlama ağabey ya. Ben babamı ve kardeşimi kaybettim, sonra ayağım felç oldu. Hala ayaktayız, yapma şunu" diyerek moral vermeye çalıştı. Erbil ise duygusal anları geride bırakarak, "Allah bize moral ve sağlık versin. Aklıma o an geldi" cevabını verdi.

Özel hayatıyla da gündemden düşmeyen Mehmet Ali Erbil, 6 aydır Kastamonulu sevgilisi Gülseren Ceylan ile aşk yaşıyor. Geçtiğimiz haftalarda sevgilisine evlilik teklifi eden Erbil'in, yakın gelecekte nikah masasına oturacağı söylentiler arasında.