Kastamonu Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı, VEFA programı kapsamında merkez mahalle ve köylerde yaşayan yardıma muhtaç durumda olan yaşlı ve engelli vatandaşların ev temizliği, kişisel bakımlarını karşılamak üzere personel alınacağını duyurdu. Ayrıca Ağlı Köylere Hizmet Götürme Birliği 1 adet Kalorifer Yakma görevlisi alacak.

KASTAMONU MERKEZ TEMİZLİK GÖREVLİSİ ALIMI
Kastamonu Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı, 5 temizlik görevlisi alımı yapacak.  3'ü kadın ve 2'si erkek olmak üzere toplam beş kişi istihdam edilecek.  25 Aralık tarihine kadar devam edecek başvurular, vakfın Hepkebirler Mahallesi'ndeki binasına yapılacak.
PINARBAŞI SYDV TEMİZLİK GÖREVLİSİ ALIMI
Pınarbaşı ilçesinde de Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı, 4 temizlik personel alımı için ilan yayınladı.  15 Aralık Cuma günü itibariyle başlayan başvurular, 22 Aralık Cuma günü sona erecek. Pınarbaşı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı’na bizzat yapılacak başvurular sonrasında da; 26 Aralık tarihinde mülakat gerçekleştirilecek ve dört asil, dört de yedek olmak üzere 8 aday belirlenecek.

AĞLI KÖYLERE HİZMET GÖTÜRME BİRLİĞİ
Ağlı KHGB tarafından yapılan alım ilanında 1 adet Kalorifer Yakma görevlisi alınacağı duyuruldu. Başvurular, 15-22 Aralık tarihlerine birlik binasına bizzat yapılacak.

CİDE KÖYLERE HİZMET GÖTÜRME BİRLİĞİ

Cide Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı, 1 personel alacak.19 Aralık tarihine kadar sürecek başvurular Cide SYDV binasına bizzat elden yapılacak.

ŞENPAZAR KÖYLERE HİZMET GÖTÜRME BİRLİĞİ

Bahçeşehir Koleji’nden coşkulu 23 Nisan kutlaması Bahçeşehir Koleji’nden coşkulu 23 Nisan kutlaması

Şenpazar Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı, 1’i kadın 1’i erkek personel alacak. 19 Aralık tarihine kadar sürecek başvurular Şenpazar SYDV binasına bizzat elden yapılacak.

Editör: Banu Türkmenoğlu