Oyundan alınan her futbolcu çıkarken tepki yerine oyuna girenin alnını öpüyor. Yedek kulübesinde yer alan futbolcular, sahada mücadele edenlerin terini siliyor. Daha birçok unsur ve tam bir aile ortamı başarıyı getiriyor.

2023-2024 futbol sezonunda ilk 6 maçında 5 galibiyet, 1’de beraberlik elde eden GMG Kastamonuspor, gerçek aile ortamının meyvelerini topluyor. Sezon öncesi kulübün kaldığı tesisin yenilenmesi ve bazı radikal kararların devreye alınmasının ardından Teknik Direktör Levent Eriş önderliğinde yoluna kayıpsız devam eden temsilcimiz, rakiplerine büyük gözdağı veriyor.

Önceki haftalarda olduğu gibi Somaspor karşılaşmasında da dikkat çeken bazı unsurlar oldu. Yusuf Türk, maçın ikinci devresinde oyundan alınırken, maça dahil olan Alptekin Çaylı’nın alnını öptü ve hocası Eriş’e sarıldı. Yusuf Türk’ün alnından öptüğü Alptekin Çaylı ise takımına bir penaltı kazandırdı. Yedek kulübesinde yer alan isimler ise sahadaki futbolculardan daha heyecanlı. Her pozisyonda kulübeden fırlayan teknik heyet ve futbolcular, heyecanı en üst seviyede tutmaya çalışıyor. Yedek kulübesindeki bazı futbolcuların ise maçta yer alan isimlerin alnındaki teri silmeleri başarının gerçek anahtarı durumunda.

Teknik Direktör Levent Eriş’te her basın toplantısında bu gerçeğe dikkat çekiyor. Takımdaki aile ortamının en üst düzeyde olduğunu kaydeden Eriş, bugüne kadar çalıştırdığı birçok takımda böyle bir aile ortamı görmediğini, bu aile ortamının GMG Kastamonuspor’u şampiyonluğa taşıyacağını ifade ediyor.

Diyarbakır'da Kırmızı Grup derbisi nefesleri kesecek Diyarbakır'da Kırmızı Grup derbisi nefesleri kesecek