Istihdam Haberleri

istihdam haberleri ve güncel istihdam gelişmeleri, istihdam ile ilgili tüm video, istihdam fotoğrafları ve istihdam haberleri Kastamonu İstiklal Gazetesi - Kastamonu Haber - Son Dakika Kastamonu sitemizde


Gündem

İçişleri Bakanlığı, Göç İdaresi Başkanlığına çok sayıda personel alınacağını duyurdu.

Ekonomi

1 Nisan 2023 itibarıyla internet haber sitelerinin resmi ilan yayımlama hakkı elde etmesi, sektörde büyük bir canlılık ve hareketlilik getirdi.

Ekonomi

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Vedat Işıkhan, İŞKUR'un yılın ilk üç ayında 336 bin kişinin işe yerleştirilmesine aracılık ettiğini bildirdi.

Gündem

İçişleri Bakanlığı'nın merkez ve taşra teşkilatına toplam binlerce sözleşmeli personel alınacak. Başvurular, 22-26 Nisan tarihleri arasında yapılacağı duyuruldu.

Ekonomi

Türkiye İstatistik Kurumu (TÜİK) Başkanlığı 2023 yılı İşgücü İstatistikleri haber bültenini açıkladı.

Gündem

Resmi Gazete'de yayımlanan karar göre, Sağlık Bakanlığı'na binlerce sözleşmeli personel alınacağı duyuruldu.

İlçeler

Azdavay Belediyesi'nin desteklediği sanayi arazisinde faaliyet gösteren Avni ve Mahsun Karaburuk'un yatırımı için beklenen an geldi.

Gündem

Amazon Türkiye bünyesinde istihdam edilmek üzere personel alacağını duyurdu.

Gündem

Resmi Gazete'de yayımlanan ilana göre, Dışişleri Bakanlığı'nın merkez teşkilatı Genel İdare Hizmetleri Sınıfı 8. dereceli kadrosunda istihdam edilmek üzere personel...

Gündem

Tarım ve Orman Bakanlığı, bünyesinde istihdam edilmek üzere bin 500 personel alacağını duyurdu. Kastamonu’dan da istihdam sağlanacağı alımın detayları açıklandı.

İlçeler

Kastamonu'nun o ilçe belediyesi personel alacağını duyurdu. Başvurular, 12 Şubat (Bugün) başladı.

Gündem

Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı personel alacağını duyurdu. İşte detaylar.