Halil Uluay Haberleri

Halil Uluay haberleri ve güncel Halil Uluay gelişmeleri, Halil Uluay ile ilgili tüm video, Halil Uluay fotoğrafları ve Halil Uluay haberleri Kastamonu İstiklal Gazetesi - Kastamonu Haber - Son Dakika Kastamonu sitemizde


Politika

Kastamonu AK Parti Milletvekili Halil Uluay, Kastamonu’nun Tosya ilçesinde üretilen Sarı kılçık pirincini TBMM’de tanıttı.

Politika

AK Parti Kastamonu Milletvekili Halil Uluay, Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM)'de Saadet Gurubu ve CHP'ye tepki gösterildi.

Politika

AK Parti Kastamonu Milletvekili ve Adalet Komisyonu Üyesi Av. Halil Uluay, 8. Yargı Paketi içeriği ile ilgili bilgilendirmede bulundu.

Politika

AK Parti Kastamonu Milletvekili Halil Uluay, sarımsak emekçilerine selam gönderdiği meclis konuşmasında, Taşköprü sarımsağını tanıttı.

Politika

AK Parti Kastamonu Milletvekilleri Halil Uluay ve Fatma Serap Ekmekci, Tarım ve Orman Bakanı İbrahim Yumaklı'yı ziyaret etti.

Sağlık

Kastamonu İl Sağlık Müdürü Çağdaş Derdiyok ile heyeti TBMM’de Milletvekilleri Halil Uluay ve Serap Ekmekci’yi ziyaret ettiler.

Politika

AK Parti Kastamonu Milletvekili Halil Uluay, AK Parti Merkez İlçe Başkanlığı Genişletilmiş Danışma Meclisi Toplantısı'nda konuştu.

Politika

Kastamonu AK Parti Milletvekili Halil Uluay, orman köylüsünün hakkı verilmiyor diyen CHP Kastamonu Milletvekili Hasan Baltacı’ya jet cevap: “Aklına bile...

Politika

Basın Toplantısı gerçekleştiren AK Parti Kastamonu Milletvekili Halil Uluay, "Yeni OSB ile Kastamonu’da istihdam patlaması olacak" dedi.

Sağlık

Sağlık sorununun Kastamonu için önemli bir konu olduğuna dikkat çeken AK Parti Kastamonu  Milletvekili Halil Uluay, Sağlık Bakanı Fahrettin Koca'nın...

Politika

AK Parti Kastamonu Milletvekili Halil Uluay düzenlediği toplantıda CHP Kastamonu Milletvekili Hasan Baltacı'nın adaylığı hakkında konuştu.

Politika

AK Parti Kastamonu Milletvekili Halil Uluay, GMG Kastamonuspor'un yeni yapılacak stat projesinin yerini açıkladı.