Abana Haberleri

abana haberleri ve güncel abana gelişmeleri, abana ile ilgili tüm video, abana fotoğrafları ve abana haberleri Kastamonu İstiklal Gazetesi - Kastamonu Haber - Son Dakika Kastamonu sitemizde


İlçeler

Kastamonu’nun Abana ilçesinde vatandaşlar İsrail saldırılarını kınamak ve Filistin halkına destek olmak için yürüyüş düzenledi.

Sağlık

Kastamonu'nun Abana ilçesi Devlet Hastanesi'nin Diş Tedavi Polikliniği yer değişikliği tadilatı yapılarak yenilendi.

Sağlık

Abana İlçe Devlet Hastanesi'nde gerçekleştirilen Hastane Afet Planı (HAP) tatbikatı, gerçeği aratmayan senaryoları ve profesyonel müdahaleleri ile büyük beğeni topladı.

Asayiş

Kastamonu'nun İnebolu ilçesi ile Abana ilçesini birbirine bağlayan kara yolunda heyelan meydana geldi. Heyelana yakalanan araçta maddi hasar oluştu.

Gündem

Kastamonu'nun Abana ilçesinden tedavi için İstanbul'a giden ve iki gündür haber alınamayan Mehmet Başar, ATV ekranlarında yayınlanan Müge Anlı ile...

Asayiş

Kastamonu'nun Abana ilçesinden tedavi için İstanbul'a giden Mehmet Başar'dan iki gündür haber alınamıyor.

Politika

AK Parti'nin Kastamonu'nun Abana ilçe teşkilatlanmasında ilçe başkanı, ile kadın ve gençlik kolları başkanları yeni yöneticileri görevlerine başladı.

Politika

Cumhuriyet Halk Partisi İl Başkanı Dilek İlke Karabacak, Parti Meclisi Üyesi Hikmet Erbilgin ile birlikte Abana’yı ziyaret etti.

Politika

AK Parti'nin Abana ilçesindeki istifalarını değerlendiren Belediye Başkan Aday Adayı Altan Erdoğan, istifaların nedenini yanlış aday belirlenmesi olduğunu belirtti.

Politika

AK Parti Abana İlçe Başkanı Ali Oğuz, ilçe teşkilatı olarak gençlik kolları ve kadın kolları yönetimleri ile birlikte görevlerinden istifa...

İlçeler

Türk Kızılay Kastamonu Kan Bağış Merkezi’ne ait mobil kan bağışı aracı Abana’da kampanya başlattı.

İlçeler

Abana'da 11 Ağustos 2021'de yaşanan sel felaketinin ardından yıkımı gerçekleştirilen spor salonunun yeniden inşası tamamlandı.