TV 366 Kanalına konuk olan ve AK Parti Kastamonu Merkez İlçe Başkanı Akif Güzel’in Kastamonu’da seçmenleri tehdit ettiğini iddia eden CHP PM Üyesi Hikmet Erbilgin’e, sosyal medya hesabı üzerinden Akif Güzel'den cevap geldi.

“MADEM SES KAYDI VAR NEDEN YAYINLAMADIN”

Hikmet Erbilgin’i cevaplayan Akif Güzel şu sözlere yer verdi: “CHP PM Üyesi, eski İl Başkanı Erbilgin bugün çıkmış olduğu TV 366 canlı yayınında yine yalan siyasetine devam etmiş, teşkilat olarak alışkanlıklarından vazgeçmediklerini, çamur at izi kalsın siyasetini devam ettirdiklerini tekrar göstermiştir.

Uluay’dan Baltacı’ya yanıt: “Belediyede hangi gazetelerin okunmasına müsaade edeceksiniz?” Uluay’dan Baltacı’ya yanıt: “Belediyede hangi gazetelerin okunmasına müsaade edeceksiniz?”

Sözde ben Esentepe TOKİ konutlarında yapmış olduğumuz bir toplantıda orada bulunan hemşehrilerimize "CHP’nin toplantısına katılmayın yoksa konutlarınız elinizden alınır" demişim, elinde de ses kaydı varmış. Erbilgin bu kadar cesaret ile bu yalanı konuşabiliyorsan o canlı yayında iddia ettiğin ses kaydını da yayınlamalıydın, henüz geç kalmış da sayılmazsın. Eğer şahsiyetli bir siyasetçiysen derhal yayınla. Yayınlamaz isen de şahsiyetli bir siyasetçiye yakışır şekilde çık basın önünde yalanından dolayı özür dile. Yapamazsan da sana yazıklar olsun Erbilgin”

Editör: Mehmet Salman