Seçmen Haberleri

seçmen haberleri ve güncel seçmen gelişmeleri, seçmen ile ilgili tüm video, seçmen fotoğrafları ve seçmen haberleri Kastamonu İstiklal Gazetesi - Kastamonu Haber - Son Dakika Kastamonu sitemizde


Politika

Dün gerçekleştirilen Mahalli İdareler Genel Seçimlerinde tüm Türkiye’de de olduğu gibi Kastamonu’da da katılım oranı düşük kaldı.

Merkez

Kastamonu’da oy kullanmak isteyen hasta, yaşlı ve engelli seçmen, ambulanslar aracılığıyla evlerinden alınarak oy kullanacakları sandık başına taşınıyor.

Gündem

31 Mart 2024'teki Mahalli İdareler Genel Seçimleri'ne yönelik heyecan artarken, Türkiye'de ilk kez oy kullanacak gençlerin sayısı dikkat çekiyor.

Politika

TV 366 Kanalına konuk olan ve AK Parti Kastamonu Merkez İlçe Başkanı Akif Güzel’in Kastamonu’da seçmenleri tehdit ettiğini iddia eden...

Gündem

Türkiye, yerel yöneticilerini seçmek için 31 Mart 2024 Pazar günü yapılacak mahalli idareler seçimi için sandık başına gitmeye hazırlanıyor.

Politika

31 Mart Pazar günü gerçekleştirilecek olan Mahalli İdareler Genel Seçimlerinde Kastamonu Merkez’de kayıtlı seçmen sayısı belli oldu.