GMG Kastamonuspor maçlarını nasıl izleyebilirim?
TFF 2. Lig Kırmızı Grup'ta mücadele eden Kastamonu temsilcisi GMG Kastamonuspor'un maç yayınları YouTube KATIL özelliği üzerinden GMG Kastamonuspor Youtube kanalından yayınlanacak.

GMG Kastamonuspor'un maçları YouTube "GMG Kastamonuspor TV" hesabı üzerinden katıl abonelerine özel yayınlanacak, peki Youtube Katıl nedir? Nasıl üye olunur? Hangi paketi satın almalısınız? 

YouTube Katıl Nedir?
Katıl butonu, kanalların ya da videoların abone ol düğmelerinin yanında görülüyor. 'Katıl' özelliği, kanal takipçilerinin kanal sahibini aylık bağışla desteklemelerini sağlar

Nasıl üye olunur?

Online olarak GMG Kastamonuspor YouTube kanalına girip 'Katıl' butonuna bastıktan sonra üyelik bilgilerini doldurup üyeliğinizi tamamlayabilirsiniz. Bu sayede özel içeriklere erişiminiz açılacaktır. 

Üyelik/Abone ücreti aylık olup, dilediğiniz zaman aboneliği sonlandırma hakkınız bulunmaktadır.

GMG KASTAMONUSPOR MAÇLARI NASIL İZLENİR?

İşte GMG Kastamonuspor maçlarını takip edebilmek için izlemeniz gereken adımlar:

1- Youtube arama sayfasına GMG Kastamonuspor yazıyoruz. 

KATIL1

2 - Buradan GMG Kastamonuspor kanalına abone değilsek Abone oluyoruz.

KATIL5

3 - Aboneliğin ardından hemen yanında bulunan "KATIL" butonuna tıklayarak, GMG Kastamonuspor'un YouTube ayrıcalıklarından yararlanmak için "Abonelik Paketi Seçim" ekranına yönlendirileceksiniz.
KATIL4

1-85

Seçenekler şöyle:

Birinci seçenek  "Abone” : Aylık 7,5₺'ye müsabaka yayınını maç bittikten sonra Youtube kanalından izlemek için. 
katılpaketleri1

2-79

İkinci seçenek "Taraftar" : Aylık 125₺'ye canlı maç yayınını izlemek için. 

katılpaketleri2

3-67

Üçüncü seçenek ise "Holigan" : Aylık 1000₺'ye kulübe destek olmak için oluşturuldu. “Holigan" ödemesi yapanların isimleri müsabakaların canlı yayınlarından sonra teşekkür olarak ekranlara verilecek.

katılpaketleri3

4-44

4- CANLI MAÇ YAYININA ERİŞİM İÇİN DOĞRU PAKETİ SEÇMEK
Canlı maç yayınlarına ulaşabilmek için en az 2. seviye Abonelik gerekiyor yani en az Taraftar paketini tercih etmediğiniz sürece maçları tamamlanmadan izlemeniz mümkün değil, bu nedenle de doğru paketi seçtiğimizden emin olduktan sonra "ÖDEME" sayfasına yönlendirileceğiz.

katılodeme

Burada kart bilgilerimizi girdikten sonra ödemeyi gerçekleştiriyoruz. Artık GMG Kastamonuspor'un karşılaşmalarını izleme ayrıcalıklarından, aylık abonelik ücreti karşılığında yararlanabileceğiz. (İptalini gerçekleştirmediğiniz sürece her ay otomatik olarak yenilecektir.)

ÖDEMEYİ YAPTIM, FAKAT HALEN KARŞILAŞMANIN YAYININA ULAŞAMIYORUM?

Öncelikle en az 125 lira değerindeki pakete üye olmuş olmamız gerekiyor, "Abone" paketini satın alan kullanıcılar sadece maç yayınının ardından tekrarını izleyebilirken, "Taraftar" ve "Holigan" paketine sahip kullanıcılar maçın canlı yayınına erişme hakkını elde ediyor. 

Abone paketine sahip kullanıcılar daha sonra "Taraftar"  veya "Holigan" paketine yükselterek yayınlara erişim hakkını elde edebilir.

5- ÜYE OLDUM, CANLI YAYINA NASIL ULAŞIRIM?
Eğer doğru paketi aldığınızı düşünüyorsanız, GMG Kastamonuspor kanalı üzerinden  "Ayrıcalıkları Görüntüle" kısmına tıklayarak o an yayınlanan maçın görüntüsüne erişebilirsiniz.
ayrıcalık1
6- ABONELİK PAKETİMİ DOĞRU PAKETE NASIL YÜKSELTEBİLİRİM?
GMG Kastamonuspor YouTube kanalı sayfasında, "Ayrıcalıklarımı Görüntüle" seçeneğine tıklayarak seviyenizi görüntüleyebileceğiniz ekran üzerinden değişiklik yapabilirsiniz.
ayrıcalık2
 

8- Aboneler maç tekrarına nasıl erişebilir?
Eğer sadece "Abone" paketine üye iseniz, maç tekrarlarına "CANLI" sekmesinden ulaşabilirsiniz.

2canlıyayin

 YouTube katıl ücretli mi?

GMG Kastamonuspor YouTube katılda yer alan videoları ve canlı yayınları izlemek için ücret ödemeniz gerekmektedir. Katılda 3 farklı paket bulunuyor.

10- YOUTUBE KATIL ÜYELİĞİMDEKİ ABONELİĞİ NASIL İPTAL EDEBİLİRİM?
GMG Kastamonuspor karşılaşmaları izleme ayrıcalığınızdan olur da vazgeçmek isterseniz eğer, istediğiniz an iptal edebilirsiniz. 

İzlemeniz gereken adımlar ise şöyle:
abonelikiptali0

Buradan yönlendirileceğiniz ekranda "SONLANDIR" seçeneğini tercih ederek "ÜYELİK İPTALİ" aşamasına geçebilirsiniz.
Tekrar buluşmak dileğiyle.abonelikiptali