Ormanın geleceği masaya yatırıldı Ormanın geleceği masaya yatırıldı

KADRİYE KARAKAŞ
Merhum Mehmet Karakaş’ın eşi, Sebahattin Karakaş ve Sebahat Taşçı’nın anneleri, Filiz Uyanık, Yeliz Özen ve Deniz Karaalioğlu’nun babaanneleri Kadriye Karakaş hayatını kaybetti. Merhumenin cenazesi öğle namazını müteakip Kuzeykent Toki Camisi’nde kılınan cenaze namazının ardından Daday Dereözü Köyü’ndeki aile kabristanına defnedildi.

AYHAN AFACANOĞLU
Mahizar Afacanoğlu'nun eşi, Emrah, Harun ve Kübra Afacanoğlu'nun babaları, Merhum Ali Afacanoğlu'nun oğlu, Orhan Afacanoğlu ve Müfide Yaşar'ın ağabeyleri, Ali ve Koray Afacanoğlu'nun amcaları Ayhan Afacanoğlu hayatını kaybetti. Merhumun cenazesi öğle namazını müteakip Hacı Nimet Darende Camii'nde kılınan cenaze namazının ardından Ahmet Dede Mezarlığı’nda bulunan aile kabristanına defnedildi.

ALİ ŞEN
SFC Sunta Fabrikası çalışanlarından Ayhan Şen ve Sanayi esnaflarından Erkan Şen'in babaları Ali Şen hayatını kaybetti. Merhumun cenazesi öğle namazını müteakip Yıldırım Beyazıt Camii'nde kılınan cenaze namazının ardından Ahmet Dede Mezarlığı’ndaki aile kabristanına defnedildi.

REŞİT GENCAL
Valilik ve Emniyet personeli Zerrin Gencal’ın eşi, Duygu ve Hayrettin Berk Gencal’ın babaları, Türk Telekom’dan emekli Göksel Gencal’ın abisi, Cemile ve Hayrettin Gencal’ın oğulları, Sanayi esnaflarından Tez-iş AŞ. sahibi Reşit Gencal hayatını kaybetti. Merhumun cenazesi öğle namazını müteakip Eligüzel Sitesi Eligüzel Camii’nde kılınan cenaze namazının ardından Şadibey Köyü’ndeki aile kabristanına defnedildi.

Merhumlara Allah’tan rahmet, ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.