Muhtarlıklar Düzce Belediyesi'nin 'tasarruf'unda! Belediye artık o faturaları ödemeyecek Muhtarlıklar Düzce Belediyesi'nin 'tasarruf'unda! Belediye artık o faturaları ödemeyecek

EURO 2024'te cumartesi günü Türkiye-Portekiz maçı oynandı. Maça Türk taraftarı Berat Uluğ'un sahaya atlayarak Cristiano Ronaldo ile fotoğraf çektirmesi damga vurdu.

UEFA'dan Uluğ'a ceza geldi. İngiltere'den Express'in haberine göre UEFA, Cristiano Ronaldo ile selfie çekmek için sahaya atlayan Berat Uluğ'a turnuvanın geri kalanında maçlardan seyir cezası verdi.

Haberde şu ifadelere yer verildi:
"UEFA, Cumartesi günü sahaya koşarak Cristiano Ronaldo ile selfie çeken çocuğun Euro 2024'teki tüm maçlardan men edileceğini açıkladı."

TÜM TURNUVADAN MEN EDİLDİ

UEFA'dan bir yetkili, Express'e şu açıklamayı yaptı:
"Sahaya herhangi bir şekilde girilmesi stadyum kurallarının ihlali anlamına gelir ve stadyumdan ihraç edilmeye, tüm turnuva maçlarından men edilmeye ve izinsiz giriş için resmi suç duyurusunda bulunulmasına neden olur. 12 yaşından küçükler için herhangi bir cezai sorumluluk söz konusu değildir, ancak eşlik eden yetişkin, çocuğun biletleme hüküm ve koşullarına uygun olarak stadyum kurallarına uymasını sağlamaktan sorumludur."

Kaynak: ekonomim