AK PARTİ Kastamonu Milletvekili Fatma Serap Ekmekci, ilimizin deniz ve su ekonomisine dair talep ve projelerini üyesi olduğu "Balıkçılık ve Su Ürünleri Meclis Araştırma Komisyonu"na taşıyacağını açıkladı.

Ranttan yana değil, halktan yana olacağız Ranttan yana değil, halktan yana olacağız

Milletvekili Ekmekci değerlendirmesinde "Karadeniz'in en uzun sahiline, akarsu ve göletlerine sahip olanilimizin bu potansiyelini doğayı koruyarak ekonomiye yansıtması ve bu sayede kalkınmasına katkı yapması için paydaşlarla iş birliği ve istişare ile emek vereceğim" dedi.

AK PARTİ Kastamonu Milletvekili Fatma Serap Ekmekci TBMM'de çalışmalarına başlayan "Balıkçılık ve Su Ürünleri Meclis Araştırma Komisyonu" ile ilgili yaptığı açıklamada, "Üyesi olduğum komisyonumuz ilk toplantısını yaparak çalışmalarına başladı." dedi.

serap ekmekci (2)-5

“BÖLGEMİZİN TALEPLERİNİ KOMİSYONUMUZA TAŞIYACAĞIM”

AK PARTİ Kastamonu Milletvekili Fatma Serap Ekmekci, ilimizin deniz ve su ekonomisine dair talep ve projelerini üyesi olduğu "Balıkçılık ve Su Ürünleri Meclis Araştırma Komisyonu"na taşıyacağını açıkladı. Milletvekili Ekmekci, "Bu amaçla hem ilimiz hem de komşu illerimizdeki deniz ve su ürünleri potansiyelinin, mevcut durumun ve hedeflerin fotoğrafını çekerek çalışmamızı başlatacağız. Hazırlayacağımız dosyaları komisyonumuzda değerlendireceğiz" dedi.

“DENİZ VE SU POTANSİYELİMİZİ DOĞAYI KORUYARAK EKONOMİYE ÇEVİRECEĞİZ”

Kastamonu'nun Karadeniz'in en uzun sahil bandına sahip olduğunu, akarsu ve göletlere sahip olduğunu dile getiren Milletvekili Ekmekci, "Sektördeki meslek temsilcileri, özel sektör kuruluşları ve bilim insanları ile birlikte istişare içinde çalışacağız. Doğayı koruyarak su potansiyelimizi ekonomiye daha fazla yansıtmak için gayret göstereceğiz. Komisyonumuzun çalışmaları sayesinde ilimiz için sürdürülebilir bir yol haritasının ortaya çıkmasını hedefliyorum." açıklamasında bulundu. (Kastamonu İstiklal Gazetesi)

serap ekmekci (3)