Kastamonu Belediye Başkan Yardımcısı Burak Livan ve Furkan Livan’ın babaları, KESOB çalışanı Sema Livan’ın da eşi olan şehrimizin tanınmış simalarından KESOB Genel Sekreteri Ömer Faruk Livan’ın cenazesi ikindi namazı öncesinde Nasrullah Camiine getirildi. Burada ikindi namazı sonrasında büyük katılımla birlikte kılınan cenaze namazının ardından Daday Sarıçam Köyü’nde bulunan aile mezarlığına defnedildi.

Kesob Genel Sekreteri Livan’a Son Görev… (2)

Çok sayıda taziye çelengi gelen cenaze törenine Kastamonu Belediye Başkanı Hasan Baltacı, Belediye Başkan Vekili Hasan Fehmi Taş, CHP Parti Meclisi Üyesi Hikmet Erbilgin, KESOB Başkanı Dursun Ergin ve Yönetimi, KESOB’a bağlı Başkan ve Yöneticileri, KESOB çalışanları, Kastamonu Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Oğuz Fındıkoğlu, İşadamı ve Esnaflar, Siyasiler, STK Başkan ve Yöneticileri başta olmak üzere çok sayıda kişi katıldı.

Kastamonu'nun değeri Metin Boyacıoğlu vefat etti Kastamonu'nun değeri Metin Boyacıoğlu vefat etti

Kesob Genel Sekreteri Livan’a Son Görev…-1

Livan ailesi taziyeleri evinde, Nasrullah Camiinde ve mezarlıkta kabul etti.

Kastamonu Belediye Başkan Yardımcısı Burak Livan, “Kıymetli büyüğümüz babamızı zamansız kaybetmenin büyük acısını ve üzüntüsünü ailemiz olarak yaşıyoruz. Bu acı günümüzde bizleri yalnız bırakmayan, gerek telefonla, gerek sosyal medya üzerinde gerekse de cenazemize gelerek taziyelerini bildiren, yanımızda olan tüm hemşehrilerime, dost ve akrabalarıma, arkadaşlarıma ailemiz adına çok teşekkür ediyorum” dedi.

Kastamonu İstiklal Gazetesi ve TV366 ve olarak Ömer Faruk Livan’a Allahtan rahmet, kederli ailesine de başsağlığı ve sabırlar diliyoruz.

Muhabir: Cengiz MUHZİROĞLU