Ankara’nın Çankaya ilçesinde otomobil ile dolmuşun çarpışması sonucu Kastamonu nüfusuna kayıtlı Yasin Enes Bıyıklı öldü, 14 kişi de yaralandı.
Yasin Enes Bıyıklı idaresindeki 06 BC 6656 plakalı otomobil, Dikmen Caddesi'nde kontrolünü kaybedip karşı şeride geçerek M.A. yönetimindeki 06 J 1845 plakalı Kızılay-Aşağı Ayrancı dolmuşuyla çarpıştı. Kazada Yasin Enes Bıyıklı hayatını kaybetti, dolmuş şoförü M.A. ile araçtaki 13 yolcu yaralandı. Çevredekilerin durumu bildirmesi üzerine kaza yerine çok sayıda polis, sağlık ve itfaiye ekibi sevk edildi.
Yaralılar sağlık ekiplerince çevredeki hastanelere kaldırılırken, yol bir süre çift taraflı olarak trafiğe kapatıldı.

CENAZESİ KASTAMONU’DA TOPRAĞA VERİLECEK

Ali Fuat Darende İlkokulu öğretmenlerinden Recep Bıyıklı ve Trabzon nüfusuna kayıtlı Nesrin Bıyıklı’nın oğulları, Elmayazı Köyü’nden merhum İbrahim ve Mahizer Şensoy Bıyıklı’nın torunları, Detay Kırtasiye sahibi Erdal Baş, Öğretmen Erol Baş ve Salih Bıyıklı’nın kuzenleri, SFC’den emekli İrfan Bıyıklı, Seka’dan emekli Orhan Esgel ve emekli öğretmen Hikmet Şensoy’un yeğenleri Ankara Fnss Firması Mühendisi Yasin Enes Bıyıklı’nın cenazesi ikindi namazını müteakip Nasrullah Camii’nde kılınacak cenaze namazının ardından Ahmet Dede Mezarlığı’nda bulunan aile kabristanına defnedilecek.

Yük gemisi karaya oturdu: Karadeniz'de CAN PAZARI! Yük gemisi karaya oturdu: Karadeniz'de CAN PAZARI!

Merhuma Allah’tan rahmet, ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.