UEFA Şampiyonlar Ligi'nde Fenerbahçe'nin rakibi belli oldu UEFA Şampiyonlar Ligi'nde Fenerbahçe'nin rakibi belli oldu

Kastamonu Yurdum GSK ve Kuzeykentspor'un 2012 ve 2014 takımları Ankara'da düzenlenecek olan günü birlik turnuvaya katılacak.

Yurdum GSK ve Kuzeykenspor takımları dışında turnuvaya Ankaragücü ve Başkent Birliği Futbol Okulu katılacak. Turnuva günübirlik mini bir turnuva organizasyonu olacak.

Antrenör Yunus Dal: "Böyle turnuvalarla çocuklarımızı daha çok heveslendirmek saha içerisinde tutmak ve sokaktan sahaya çekmek istiyoruz.  Bunun içinde hocalarımız ile , hem saha içerisinde hemde saha dışında çalışıyoruz mücadele veriyoruz.
Tek amacımız çocuklarımızı, gençlerimizi kötü alışkanlıklardan korumak. Çocuklarımıza sahip çıkarak hem sporu sevdirmek istiyoruz hem de kötü alışkanlıklardan uzak durmalarını sağlamak istiyoruz. Yaptığımız saha içi ve saha dışı çalışmalarımızla görüyoruz ki Yurdum GSK sporcusu olmak bir ayrıcalıktır.
Bizlere güvenen, çocuklarını teslim eden, sporcularımıza bu imkanı veren velilerimizede çok teşekkür ediyorum.

Son olarak böyle turnuvaların güzel memkeletimiz Kastamonu’muzda da yapabileceğimizi, imkanlarımızın sınırsız olduğunu söylemek istiyorum. Bütün değerli hocalarımızla ve kulüplerimizle bir araya gelerek sporcularımızı nasıl daha iyi yerlere taşıyabileceğimizi, turnuvalar yapabileceğimizi neler yapabileceğimizi konuşabiliriz" ifadelerinde bulundu.

Editör: Mehmet Salman