Ankara Haberleri

ankara haberleri ve güncel ankara gelişmeleri, ankara ile ilgili tüm video, ankara fotoğrafları ve ankara haberleri Kastamonu İstiklal Gazetesi - Kastamonu Haber - Son Dakika Kastamonu sitemizde


Kültür Sanat

Kastamonu'da çalışmalarını sürdüren Şehr-i Dilara Türk Müziği Korosu, Ankara’da sanatseverlerle buluştu.

Kültür Sanat

Kastamonulu Şehr-i Dilara Türk Müziği Korosu, Ankara Yeni Mahalle Belediyesi'nin katkılarıyla, Nazım Hikmet Kültür Merkezi Genco Erkal Salonu'nda muhteşem bir...

Teknoloji

Ankara'da düzenlenen Yapay Zeka Politikaları Derneği (AIPA) 2. Olağan Genel Kurul Toplantısında, yapay zekanın Türkiye'nin rekabet gücünü artıracağı ifade edildi.

Politika

İYİ Parti lideri Meral Akşener başkanlığında Ankara'da düzenlenen Aday Tanıtım Toplantısı'nda Kastamonu adayı Kadir Yalçın tanıtıldı.

Gündem

Ankara Azdavaylılar Yardımlaşma Derneği’nin “Tarihimiz” konulu söyleşi etkinliği büyük ilgi  gördü. 

Politika

Yeniden Refah Partisi Aday tanıtım toplantısı Genel Başkan Sayın Dr. Fatih Erbakan’ın katılımı ve liderliği ile Ankara’da gerçekleştirilecek.

Gündem

Ankara Uluslararası Batı Karadeniz Birliği (ANKABİR) heyeti geniş bir katılımla Ankara Büyük Şehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş'ı ziyaret ettiler.

Gündem

Kastamonu kent merkezi ile çevre yolunun Ilgaz Dağı kesiminde artan yoğun sis nedeniyle ulaşım güçlükleri yaşanıyor.

Gündem

Emekli maaşlarına yapılacak olan zam oranına tepkiler devam ederken, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş'tan dikkat çeken açıklama geldi.

Gündem

Kastamonu’da kentin yüksek kesimlerinde gece saatlerinde etkili olmaya başlayan ve sabah etkisini artıran sis, hava trafiğini olumsuz etkiledi.

Ekonomi

Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansı, karavan sektörünün gelişimine yönelik çalışmalarını sürdürerek sektör paydaşlarını Ankara'da bir araya getirdi, bu kez uluslararası işbirliğinin...

Merkez

Et ve Süt Kurumu Ankara Sincan Kombina Müdürlüğü yetkilileri Kastamonu'da Kırımızı Et Üreticileri Birliğinde bölge besicileriyle bir araya geldi.