Sultangazi Belediyesi tarafından gençler için sosyalleşme ve eğlenceyi doğa ile iç içe yaşama fırsatı sunan gençlik kampları kapsamında 18-26 yaş arası genç kadınlar, Kastamonu'nun muhteşem doğasıyla çevrili Kadıdağı Gençlik Kampı'nda ağırlandı.

Düzce Yığılca'da patpat kazası! 5 yaralı Düzce Yığılca'da patpat kazası! 5 yaralı

Belediye tarafından sağlanan ulaşım, konaklama ve yemek hizmetleri gençler için ücretsiz olarak sunuldu. Kamp süresince katılımcılar, el sanatlarından matrak oyunlarına, voleyboldan akıl oyunlarına kadar çeşitli aktivitelerle zaman geçirdi. Macera parkurunda adrenalin dolu anlar yaşayan gençler, doğa yürüyüşleri ile temiz havanın tadını çıkardı. Ayrıca, Horna Kanyonu, Ilıca Şelalesi ve Nasurullah Camii gibi Kastamonu'nun doğal güzelliklerini keşfetmek için geziler düzenlendi.

Kastamonu'da Kadıdağı İstanbullu gençleri ağırladı

Sultangazi Belediye Başkanı Abdurrahman Dursun, kampların gençleri motive etmek ve onlara kaliteli zaman geçirme imkanı sunmak amacıyla düzenlendiğini belirterek, "İlçemizdeki gençlerimizin bu tür aktivitelere olan ilgisi bizi mutlu ediyor. Gençlerimizin sosyal becerilerini geliştirmeleri ve yeni deneyimler kazanmaları için bu tür etkinlikler çok önemli" dedi.

Whatsapp Görsel 2024 06 25 Saat 16.20.52 9608D367

Editör: Serkan Kebecioğlu