12-15 Ocak tarihleri arasında Almanya’nın Hannover şehrinde düzenlenen uluslararası halı ve zemin kaplamaları fuarı Domotex 2024 dünyanın dört bir yanından sektör profesyonellerini bir araya getirdi.

Ahşap bazlı panel sektöründe güçlü bir global oyuncu haline gelen Kastamonu Entegre, fuarda sektöre yön veren yenilikçi ürünleri ve çevre dostu çözümleriyle dikkat çekti. Zemin kaplamalarında dayanıklılığın, sürdürülebilirliğin ve doğadan ilham alan tasarımların öne çıktığı fuarda Kastamonu Entegre, ziyaretçiler için özel olarak tasarlanmış standında en son ürün ve teknolojilerini tanıttı. 

Mustafa Destici kaza yaptı Mustafa Destici kaza yaptı

Şirket; hızlı ve kolay montajı, hijyenik yapısı, çevre dostu özellikleri ve tasarım seçenekleriyle kapalı alanlar, ofisler, konutlar ve yer döşemelerinde fark yaratan çözümler sunan Floorpan ile ihracat pazarları için özel olarak ürettiği Artfloor ve Stepclick parke koleksiyonlarından en yenilikçi ürünleri fuarda görücüye çıkardı.  Kastamonu Entegre parke koleksiyonlarının, çevre dostu üretimi belgeleyen Blue Angel sertifikası, VOC emisyon ölçüm standartlarında A+ ürün kalitesi, Hijyen+ özelliği, kalite ve suya dayanıklılık özellikleri ve geniş renk seçenekleri fuarda ilgiyle karşılandı. 

Editör: Banu Türkmenoğlu