Muharip Gaziler Derneği Başkanı Mahmutoğlu oldu Muharip Gaziler Derneği Başkanı Mahmutoğlu oldu

Kastamonu’ya ait olan coğrafi işaretli lezzetlerden; İhsangazi Ekşili Plavı, Pınarbaşı Kara Çorbası ve Çatalzeytin Fındık Şekeri, misafirlere keyifli bir akşam geçirmeleri için ikram edildi.

Başkanlığını Genel Yayın Yönetmenimiz Hüseyin Karadeniz’in yaptığı Kas-Der Kağıthane Şubesi, Kağıthane Yeni Kültür Merkezi'nde (Kızılay Hastanesi’nin üstü) gerçekleşen etkinlikte, 5 Ocak Cuma akşamı yani dün akşam 19.00-23.00 saatleri arasında bir araya geldi. Kas-Der Kağıthane Şubesi Başkanı Karadeniz, program hakkında bilgi vererek şunları söyledi; “Kastamonu Coğrafi İşaretli lezzetlerle misafirlerimizin ağızlarının tatlandırıldığı, buram buram Kastamonu havasının estiği programın sunumunu Kral FM DJ’yi Gönül Dostu Şener’in üstlendiği, Kağıthane Belediye Başkan Yardımcısı Nedret Apaydın’ın ise İstanbul anlatımını yapmasının ardından sanatçı Ilgaz'ın sahne aldığı unutulmaz bir akşam yaşandı.

Programa Bağcılar, Kağıthane, Darıca, İhsangazi, Pınarbaşı ve Çatalzeytin Belediye Başkanları ile İstanbul Vali Yardımcısı Mustafa Asım Alkan ve çok sayıda protokol üyesi katıldı.

Kaynak: İstamonu