Kastamonu Belediyesi Nikah Salonu'nda gerçekleştirilen nikah merasimine çok sayıda davetli katıldı. 
Nikah merasimine, Kastamonu Valisi Meftun Dallı, AK Parti Kastamonu Milletvekili Fatma Serap Ekmekci, Kastamonu Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Oğuz Fındıkoğlu, Kastamonu Üniversitesi öğretim üyeleri, Kastamonu turizminin temsilcileri, her iki ailenin eş, dost ve akrabaları katılım sağladı. 
Kastamonu Belediyesi Evlendirme Memuru İbrahim Erhan'ın kıydığı nikahta genç çiftin nikah şahitliklerini Kastamonu Valisi Meftun Dallı ve Kastamonu Üniversitesi Yapı İşleri Daire Başkanı Esat Çelik yaptı. 

AFAD Kastamonu’yu yarın için uyardı! AFAD Kastamonu’yu yarın için uyardı!

VALİ DALLI, "BU GÜZEL ÇİFTE ŞAHİTLİK ETMEKTEN MUTLULUK DUYDUM" 
Genç çiftlere mutluluklar dileyen Vali Meftun Dallı yaptığı konuşmada, "Böylesine köklü bir ailenin çocuklarının kuracağı aileler de ülkemize, vatanımıza, milletimize güzel evlatlar yetiştirecek ve güzel geleceği hep birlikte gitmemizi sağlayacak yollar açacaklardır diye düşünüyorum. Böylesi güzel bir aileden Serdar İzbeli gibi yüreği vatan, millet, memleket aşkı ile çarpan yaşadığı çevreye, iline bir şeyler katmak için sürekli çabalayan güzel bir evlat yetişmiş. Sabiha İzbeli annemiz de  hepimizin gözbebeği, vedarı iftarı Allah uzun ömürler  versin. Onun gibi güzel insanlar yetişmiş bu aileden. Onun için bu nikaha şahitlik etmekten mutluluk duydum. Evlatlarımıza sağlıklı, uzun ömürler, ömür boyu mutluluklar diliyorum. Her iki aileye de hayırlı uğurlu olsun" ifadelerine yer verdi. (Fatma Bölükbaş / Fatih Kürsü)

Izbeli Ve Turhal Dügün (1)Izbeli Ve Turhal Dügün (4)Izbeli Ve Turhal Dügün (3)

Kaynak: Fatma Bölükbaş / Fatih Kürsü