Tam zamanlı ve Kadrolu Muhasebe Yardımcı Elemanı ve Büro İşçisi geçici süreli istihdam edilmek üzere 2 Çiftçi alımı İşçi alımı gerçekleştirilecektir. Başvuru süreci, işçi alımları tüm detaylarını hemen bu yazımızda hazırladık.

Kamu İşçi Alımı Başvuru Zamanı

Belediye ve Sulama birliği bünyesinde istihdam edilmek üzere toplam 4 Kamu işçisi alımı için müracaat etmek isteyen adaylar için başvurular 1 Temmuz 2024 saat 23.59’a kadar tamamlanabilecektir.

Kastamonu'da Kıbrıs Barış Harekatı'nın 50. yılı kutlandı Kastamonu'da Kıbrıs Barış Harekatı'nın 50. yılı kutlandı

Kamu Personeli Alımı Kamu İşçisi Müracaat Belgeleri Neler?

Güneyyurt Belediyesi Büro İşçisi Alımı için gerekli belgeler; B sınıfı ehliyete belgesine sahip olmak. İlk Yardım eğitimi ve Bilgisayarlı Muhasebe eğitimi almış olmak ve sertifikasını belgelemiş olmak.

Kastamonu Sulama Birliği 2 Çiftçi Alımı için başvuruda herhangi bir belge talep edilmeyecektir.

Yayladağı Belediyesi Muhasebe Yardımcı Elemanı Alımı için; KPSS Sınav sonuç belgesi en az 60 ve üzerinde puan alanlar başvuru yapabilecektir. Logo Muhasebe programını bildiğini belgelemek, Başvuru sahiplerinin mesleki iş deneyimlerini SGK kayıtlarına göre belgelemek.

Kamu Personel Alımı Başvuru Şartları Neler?

Farklı 3 Kamu kurumu bünyesinde görev almak isteyen adaylar müracaatlarını yapabilmeleri için adaylarda olması gereken başvuru şartları;

Muhasebe Yardımcı Elemanı; Lisans mezunu olmak. KPSS Sınavından en az Lisans düzeyinde 60 puan almış olmak. 18 ile 40 yaş aralığında olmak. LOGO yazılım programını biliyor olmak en az 5 Yıl mesleki tecrübeye sahip olmak. İŞKUR İş İlan No (00008376604).

Çiftçi Alımı; En az İlkokul mezunu olmak. En fazla lise ve dengi okul mezunu olmak. 18 yaşını tamamlamış olmak. Beton işleri, elle kanal temizliği, kanal bakım onarımı ve su dağıtım kontrollerini yapabilen, Gece vardiyalı olarak çalışabilecek, Tercihen bölge köylerini bilen, sulama sahasında ikamet eden, tarla işlerinden anlayan ve çitçiyle iletişimi iyi olan ve araç kullanabiliyor olmak. Kastamonu / Merkez ilçesinde ikamet ediyor olmak. İŞKUR İş İlan No (00008376321).

Büro İşçisi Alımı; En az İlköğretim en fazla Lisans mezunu olmak. Türk Vatandaşı olmak, 18 yaşını tamamlamış 41 yaşından gün almamış olma, affa uğramış olsa bile Devletin güvenliğine karşı suçlar ve anayasal düzene karşı suçlar, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik vb. suçlardan mahkum olmamak. İstenilen meslekte en az 4yıl deneyime sahip olmak. B sınıfı ehliyete sahip olmak. İlk Yardım eğitimi ve Bilgisayarlı Muhasebe eğitimi almış olmak ve sertifikasını belgelemiş olmak. İŞKUR İş İlan No (00008369267).

Kamu Kurumu Kamu Personel Alımı Başvuru Adresi

Gerekli Koşulları sağlayan adaylar başvurularını İŞKUR Üzerinden 3 Farklı yol izleyerek tamamlayabilecektir. İŞKUR hizmet Noktaları, İŞKUR İnternet sitesi “e-şube” ve İŞKUR 170 nolu telefon hattı üzerinden iş başvurularını tamamlayabileceklerdir.

Editör: Mehmet Salman