Bölge Müdürü Fahri Sönmezoğlu başkanlığında gerçekleştirilen toplantıya Bölge Müdür Yardımcısı Ahmet Er ve Şube Müdürleri ile Hanönü Orman İşletme Müdürü Mefar Erhan Çubukoğlu Orman İşletme Müdürü yardımcısı Zeynel Duran Nazik, işletme şefleri ve Orman Muhafaza Memurları katıldı.

Toplantı Orköy kredilerinin anlatıldığı Orköy sunumu ve talimatlarıyla başladı.

Toplantıda işletme şefleri 2023 yılı program gerçekleşmeleri ile 2024 yılı programlarına ait sunum yaptı. Toplantıda karşılaşılan sorunlar ve çözüm önerileri masaya yatırıldı.

2023 yılında yapılan çalışmalarından dolayı İşletme Müdürlüğü personeline teşekkür eden Bölge Müdürü Fahri Sönmezoğlu 2024 yılı programlarının yılı içerisinde özellikle Ranpa satışı ve depo satışlarına hız verilmesi noktasında stokların azaltılması ile dikili satış artırılması noktasında çabaların artırılması talimatlanmıştır. Yapılan tüm çalışmalarda tasarruf tedbirleri çerçevesinde gerçekleştirilmesi için azami gayret sarf edilmesini istedi.

Toplantı 2023 Yılının başarılı bir şekilde tamamlandığı ve 2024 yılının ise daha iyi olması noktasında anlaşılmış olup; karşılıklı iyi niyet ve başarılı bir yıl dileklerinin ardından toplantı sona erdi.

Cideli Gürsu Ailesinin acı günü Cideli Gürsu Ailesinin acı günü

Editör: Mehmet Salman