Hanönü Haberleri

hanönü haberleri ve güncel hanönü gelişmeleri, hanönü ile ilgili tüm video, hanönü fotoğrafları ve hanönü haberleri Kastamonu İstiklal Gazetesi - Kastamonu Haber - Son Dakika Kastamonu sitemizde


Eğitim

Kastamonu İl Milli Eğitim Müdürü Hasan Gümüş beraberindeki heyetle, Hanönü ilçesinde çeşitli ziyaretlerde bulundu.

İlçeler

Adalet Bakanı Yılmaz Tunç, Kastamonu’nun Hanönü ve Taşköprü ilçelerinde AK Parti seçim ofislerinin açılış törenlerine katıldı. Bakan Tunç’un yanına gelerek...

Politika

Adalet Bakanı Yılmaz Tunç, Kastamonu’nun Hanönü ve Taşköprü ilçelerinde AK Parti seçim ofislerinin açılış törenlerine katıldı.

Politika

Kastamonu'nun Kanalı TV 366'da yayınlanan 'Seçim Özel' programına katılan Yüksel Aydın "Hanönü ile ilgili bizim de endişelerimiz var" dedi.

İlçeler

Hanönü'de Belediye, Kaymakamlık, ilçede faaliyet gösteren Acacia Maden İşletmeleri ve Kastamonu Köy Kooperatifleri desteğiyle açılan tesis süt toplamaya başladı.

Kültür Sanat

Kastamonu İhsangazi 'de geleceğe uzanan bir Miras: tarihin sesi, yarının umudu. "Haracoğlu Türbesi" yenilendi.

Politika

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Kastamonu Hanönü Belediye Başkan Adayı Ali Özkan için aday tanıtım toplantısı düzenlendi.

İlçeler

Kastamonu’nu Hanönü ilçesinde 2023 yılı program ve gerçekleşmeleri ile 2024 programlarının ele alındığı değerlendirme toplantısı Orman İşletme Müdürlüğünde yapıldı.

İlçeler

2023 yılı program ve gerçekleşmeleri ile 2024 programlarının ele alındığı değerlendirme toplantısı Hanönü Orman İşletme Müdürlüğü'nde yapıldı.

İlçeler

Kastamonu'nun Hanönü İlçesi Bağdere Köyü'nde, Kastamonu İl Tarım ve Orman Müdürlüğü tarafından kadın çiftçi eğitimi gerçekleştirildi.

İlçeler

Kastamonu'nun o ilçe belediyesi personel alacağını duyurdu. Başvurular, 15 Şubat (Bugün) başladı. Detaylar haberimizde...

İlçeler

Kastamonu'da Hanönülü 34 umre yolcusu dualarla kutsal topraklara uğurlandı.