Serap Ekmekci Haberleri

Serap Ekmekci haberleri ve güncel Serap Ekmekci gelişmeleri, Serap Ekmekci ile ilgili tüm video, Serap Ekmekci fotoğrafları ve Serap Ekmekci haberleri Kastamonu İstiklal Gazetesi - Kastamonu Haber - Son Dakika Kastamonu sitemizde


Gündem

AK Parti Kastamonu Milletvekili Serap Ekmekci, Kastamonu'nun Cide ilçesinde uyuşturularak boş arazide ölüme terk edilen 10 köpekle ilgili sosyal medya...

Politika

AK Parti Kastamonu Milletvekili Serap Ekmekci, İlim Yayma Cemiyeti (İYC) Kastamonu Şubesi kuruluşunun 50. Yıl kutlamalarında konuştu.

Politika

AK Parti Kastamonu Milletvekili Fatma Serap Ekmekci, Türkiye Yardımsevenler Derneği'nin 96. kuruluş yıldönümü kutladı.

Ekonomi

AK Parti Kastamonu Milletvekili Fatma Serap Ekmekci, orman köylülerinin beklediği ödemelerin yarın yatırılacağını belirtti.

Politika

AK Parti Kastamonu Milletvekili Fatma Serap Ekmekci ve Ağrı Milletvekili Ruken Kilerci, Tarım ve Orman Bakanı İbrahim Yumaklı'yı ziyaret ettiler.

Politika

AK Parti Kastamonu Milletvekili Serap Ekmekci, GMG Kastamonuspor'un kritik maçına destek çağrısı yaptı.

Politika

Kastamonu AK Parti Kastamonu Milletvekili Fatma Serap Ekmekci, 6 Şubat'ta Kahramanmaraş merkezli depremlerin yıldönümünde bir mesaj yayımladı.

Politika

Kastamonu Belediye Başkanı Opr. Dr. Rahmi Galip Vidinlioğlu, AK Parti Kastamonu Milletvekili Fatma Serap Ekmekci’nin geçen günlerde gerçekleştirilen AK Parti...

Merkez

AK Parti Kastamonu Milletvekili Fatma Serap Ekmekci, başarılı çalışmalarından dolayı Kastamonu KÖY-KOOP Başkanı Erol Akar'ı tebrik etti.

Politika

AK Parti Kastamonu Milletvekilleri Halil Uluay ve Fatma Serap Ekmekci, Tarım ve Orman Bakanı İbrahim Yumaklı'yı ziyaret etti.

Sağlık

Kastamonu İl Sağlık Müdürü Çağdaş Derdiyok ile heyeti TBMM’de Milletvekilleri Halil Uluay ve Serap Ekmekci’yi ziyaret ettiler.

Merkez

AK Parti Kastamonu Milletvekili Fatma Serap Ekmekci, afet koordinasyon toplantısı sonrası açıklamalarda bulundu.