Kar yağışı Haberleri

kar yağışı haberleri ve güncel kar yağışı gelişmeleri, kar yağışı ile ilgili tüm video, kar yağışı fotoğrafları ve kar yağışı haberleri Kastamonu İstiklal Gazetesi - Kastamonu Haber - Son Dakika Kastamonu sitemizde


Merkez

Önceki yıllara oranla beklenen kar yağışının gerçekleşmediği Kastamonu'da; yüksek noktalarda, kar yağışı etkisini sürdürdü. Trafik ekipleri ise sürücülere dikkatli olmaları...

Gündem

Kastamonu'nun yüksek bölgelerinde kar yağışı etkisini gösteren kar yağışıyla, Ilgaz 15 Temmuz İstiklal Tüneli ve Ilgaz Dağı beyaza büründü.

Bölgeden Haberler

Bolu’da gece saatlerinde başlayan kar yağışı etkili oluyor. Kent merkezine yağan kar kartpostallık görüntülere sahne oldu.

Gündem

Yüksek kesimlerde etkisini göstermeye başlayan kar yağışının ardından Kastamonu, sahur vaktinde kenti de etkisi altına alacak yağışla beyaza bürünecek.

Gündem

Meteoroloji Genel Müdürlüğü son verilerini paylaştı. Ülkemizin güney ve doğu bölgelerinde yoğun bulutlar görülüyor. Batı Akdeniz'in iç kesimleri, Doğu Akdeniz,...

Gündem

Önceki yıllara oranla beklenen kar yağışının gerçekleşmediği Kastamonu'da; yüksek kesimlerde, kar yağışı etkisini sürdürüyor.

Bölgeden Haberler

Komşumuz Karabük'ün 2 bin rakımlı Keltepe Kayak Merkezi Mart ayında etkili olan kar yağışı sonrası beyaz örtüyle kaplandı.

Bölgeden Haberler

Mart kapıdan baktırır kazma kürek yaktırır! Çorum’un Alaca ilçesine Mart ayında lapa lapa kar yağdı.  Detaylar haberde...

Merkez

Kastamonu'nun yüksek kesimlerinde gece boyunca etkili olan yoğun kar yağışıyla beraber beyaza bürünen dağlarda kartpostallık görüntüler ortaya çıktı.

Merkez

Kastamonu-Çankırı sınırında bulunan Ilgaz Dağı'nda kar yağışı etkili oluyor. Yeniden beyaza bürünen Ilgaz Dağı'na gelen vatandaşlar ise karın keyfini çıkardılar.

Gündem

Türkiye'nin en iyi kayak ve kış turizmi merkezleri arasında yer alan Ilgaz Dağı'nda kar yağışı etkisini göstermeye başladı.

Gündem

Kastamonu Karabük arasındaki Sepetçioğlu mevkiinden başlayarak Araç’a kadar olan kısımda kar yağışı etkili oldu.