Balık Haberleri

balık haberleri ve güncel balık gelişmeleri, balık ile ilgili tüm video, balık fotoğrafları ve balık haberleri Kastamonu İstiklal Gazetesi - Kastamonu Haber - Son Dakika Kastamonu sitemizde


Ekonomi

Uzun yıllar balıkçılık mesleğini sürdüren Vefaoğulları Balıkçılık işyeri Sahibi Alican Vefaoğlu, vatandaşların en çok somon ve istavrit ve hamsi balıklarını...

Ekonomi

Sezona genelde palamut avıyla başlayan ancak palamutta umduğunu bulamayan balıkçılar hamsi ile teselli bulurken bugünlerde hamsinin kaybolmasıyla umutlarını istavrite bağladı.

Bölgeden Haberler

 Samsun'da kilosu 30 TL'den satılan mezgit ve istavrite vatandaşlar ilgi göstermiyor.

İlçeler

Kastamonu'nun Tosya ilçesinde Tarım ve Orman Müdürlüğü ekipleri tarafından ilçedeki balıkçı tezgahları tek tek denetlendi.

Bölgeden Haberler

Karadeniz'de uzun zamandır balıkçıların ağına az takıldığı ifade edilen Palamut Düzce'de tezgaha indi.

Bölgeden Haberler

Komşu ilimiz Sinop’ta havanın güzel olmasını fırsat bilen amatör balıkçılar gün boyu liman içinde olta sallayarak balık yakaladılar.  

Bölgeden Haberler

Geçtiğimiz yılın son gününde kilosu 60 TL'ye kadar çıkan hamsi, yeni yıla girerken 50 TL'ye düşerek tüketicilerin ilgisini çekmeye devam...

Bölgeden Haberler

Bartın Irmağı'nın taşmasının ardından bir vatandaş, taşan ırmak sularının henüz ulaşmadığı kaldırımdan asfalt yola attığı olta ile balık avına çıktı.

Bölgeden Haberler

Sinop'ta balıkçı tezgahlarında yerine alan palamut balığının fiyatı dudak uçuklattı. Tanesi 200 liradan satışa sunuluyor!

İlçeler

Kastamonu’nun Cide ilçesinde Karadeniz’de avlanan balıkçıların ağına takılan ve nesli tehlike altında bulunan mersin balığı tekrar denize salındı.

Bölgeden Haberler

Kilosu 50 TL’den satılan hamsiye vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi

Bölgeden Haberler

Sinop’ta Lakerda Festivali etkinlikleri sürüyor. Etkinlikte yeni bir lezzet ilk defa vatandaşlara sunuldu.