Cumhuriyet Halk Partisi’den (CHP) İstanbul’da Meclis Üyesi seçilen Kastamonulu bir grup isim, Kastamonu Belediye Başkanı Hasan Baltacı’ya hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Şişli Belediyesi Meclis Üyesi Mehmet Diribaş öncülüğünde gerçekleşen programda Kastamonulu Meclis Üyeleri; Başkan Baltacı, PM Üyesi Hikmet Erbilgin'e, İl Başkanı İlke Karabacak'a ve Merkez İlçe Başkanı Serkan Yılmaz’a da birer ziyaret gerçekleştirdi.

MEMLEKETİMİZİN YANINDAYIZ

Ziyaret sonrası açıklama yapan Meclis Üyesi Mehmet Diribaş, Kastamonu Bizim Hasan başkanlığında hizmeti ve sosyal alanda refahı bulacağı bir dönemi yakalamıştır. Hasan Baltacı Başkanımız başta olmak üzere Kastamonu teşkilatımızı yürekten tebrik ediyorum diyerek başladığı konuşmasına “İstanbul gibi bir metropolde temsilcisi olduğumuz birbirinden kıymetli icracı arkadaşlarımızla memleketimiz de olmaktan çok mutluyuz. Memleketimizin her sorunun da ve ihtiyacında dün olduğu gibi yarın da duyarlı olacağız. İstanbul ve Kastamonu gücü pekişecek. Artık göç veren değil, göç alan il olacaktır” diye konuştu.

BİRLİKTE GÜZEL İŞLERE İMZA ATACAĞIZ

Dışişleri Bakan Yardımcılığına Nuh Yılmaz atandı. Dışişleri Bakan Yardımcılığına Nuh Yılmaz atandı.

Ziyarete ilişkin açıklama yapan Kastamonu Belediye Başkanı Hasan Baltacı ise şöyle dedi; “Kastamonu ile İstanbul arasında köprü olacak, kurduğumuz güçlü bağlar ile dayanışmayı büyütecek günlerin arifesindeyiz. Birlikte çok güzel işlere imza atacak, şehrimizi ve ülkemizi ileriye taşıyacağız. Kastamonu güzel olacak, Türkiye güzel olacak.”

Kaynak: İstamonu