AK Parti’de gündem Kastamonu belediyesi AK Parti’de gündem Kastamonu belediyesi

Yeniden Refah Partisi Aday tanıtım toplantısı Genel Başkan Sayın Dr. Fatih Erbakan’ın katılımı ile Ankara’da gerçekleştirilecek.

Fatih Erbakan Aday Tanıtım
Aday tanıtım toplantısı için Yapılan açıklamada: "Yerel seçim beyannamemizi aday tanıtım toplantısında açıklıyoruz!
Belediye Başkan aday tanıtım toplantısında Yeniden Refah Partisi seçim beyannamesi  açıklanacak. Yeniden Refah Partisi Büyükşehir ve İl Belediye Başkan Adaylarının tanıtım toplantısına, İlimizden Kastamonu Belediye Başkan Adayı Metin Topaloğlu ve İlçe Belediye Başkan Adaylarının katılacağı bildirildi. 
Sürekli üye sayısı artarak büyüyen Yeniden Refah Partisi Milli Görüş Belediyeciliğini ve Ahlaklı Belediyeciliği halkımızla buluşturabilmek üzere her İl ve İlçede kendi adaylarıyla seçime katılıyoruz. 
Yüzleri güldürmek üzere Ahlaklı Belediyeciliğin Tam Zamanı!
Ahlaklı belediyecilik anlayışıyla milletimize hizmet sevdasıyla yola çıkan adayların tanıtım toplantısı 10 Şubat Cumartesi günü saat 11.00’da  Ankara Atatürk Spor Salonunda olacak. Ülkemizden ve İlimizin Yeniden Refah Partisi İl ve İlçe Yönetimleri ile parti üyeleri ve çok sayıda vatandaşımızın katılacağı aday tanıtım toplantısının Ülkemiz ve Kastamonu’muz için hayırlara vesile olmasını diliyoruz" ifadelerine yer verildi.

Yeniden Refah Partisi'nin Aday Tanıtım Toplantısı 10 Şubat Cumartesi saat 11.00 Ankara Atatürk Spor Salonu'nda gerçekleşecek.

Editör: Mehmet Salman