Sosyal medya hesabından paylaştığı mesajlarda; ilçedeki temaslarında çeşitli konularda görüş alışverişinde bulunan Ekmekci, ilçenin ihtiyaçlarına ve vatandaşların beklentilerine dikkat çekti.

Ekmekci'nin, Çatalzeytin Yunuslar köyünde heyelan riski altındaki bölgeleri incelediği aktarıldı. İlçenin coğrafyasından kaynaklanan doğal risklere karşı mücadele edilmesi gerektiğini belirten Ekmekci, ilçenin daha güvenli hale getirilmesi için çaba harcanacağının altını çizdi.

ekmekci333333333

Çatalzeytin’de  Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kooperatifi, Esnaf ve Sanatkarlar Odası, Türkiye Yardım Severler Derneği Çatalzeytin Şubesi, Otizm Engelliler Derneği, Avcılar ve Atıcılar Derneği, Muhtarlar Derneği temsilcileriyle yapılan toplantıda ise ilçenin genel durumu ve ihtiyaçları ele alındı. Ekmekci, ilçenin sorunlarını yerinde dinleyerek çözüm yolları konusunda fikir alışverişinde bulundu.

Ekmekci'nin diğer paylaşımlarına göre, Çatalzeytin'deki halk buluşmaları da oldukça verimli geçti. Yunuslar Köyü Yuvacık Mahallesi'nde vatandaşlarla bir araya gelen Ekmekci, halkın dertlerini, umutlarını ve mutluluklarını paylaşarak ilçe halkıyla yakın bir bağ kurduğunu ifade etti.

ekmekciiii22222222

AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları İl Koordinatörü Hacer Çakır ile birlikte Çatalzeytin'de bulunan Ekmekci, Türkiye'nin dört bir yanındaki kadınların Türkiye Yüzyılı projesi kapsamında başarı hikayelerine imza atacağını vurguladı. Ekmekci, kadınların gücünün Türkiye'nin geleceğinde önemli bir rol oynayacağına inandığını belirtti.

AK Parti Kastamonu Milletvekili Serap Ekmekci, Çatalzeytin ilçesinde yaptığı temaslarla ilçenin ihtiyaçlarını ve vatandaşların taleplerini dinleyerek, ilçenin gelişimi için çalışmalarını sürdüreceğini vurguladı.