Hakeme saldırıya TFF Kastamonu temsilcisinden TEPKİ! Hakeme saldırıya TFF Kastamonu temsilcisinden TEPKİ!

Amed Sportif Faaliyetler Başkanı Aziz Elaldı ve teknik direktör Serdar Bozkurt, GMG Kastamonuspor maçı ile ilgili değerlendirmelerde bulundu.

Amed’in her maç 20 bin kişiye oynadığını ve bu ligde oldukları için üzüldüklerini ifade eden Elaldı: “Kastamonu maçı vardı. Televizyondan izledim. Stadyumda 300-500 kişi ile adamlar şampiyonluğa oynuyor. Bizim bu ligde olmamamız lazım. Bir camianın şampiyon olabilmesi için bütün şehrin kenetlenmesi lazım” dedi.

“TAKIMIMIZA VE HOCAMIZA GÜVENİYORUZ”

Teknik heyet ve futbolculara güvendiklerini dile getiren Elaldı, “Yolumuza emin adımlarla yürüyoruz. Şuanda lider durumdayız. Namağlup serimiz devam ediyor. Her takımın belli dönemde yaşadığı eksiklikler oluyor. Her takımın düşüş dönemleri olabiliyor. Önemli olan en az hasarla bu dönemden çıkmaktır. 2015’lerdeki ruhu yakaladığımızı düşünüyoruz. Takımımıza ve hocamıza çok güveniyoruz. Serdar hocamızın arkasındayız. Bir kere bu bilinsin. Bizim için teknik heyet ve sporcularımız çok önemli” diye konuştu.

BOZKURT: “KASTAMONUSPOR İLE CİDDİ BİR MAÇA ÇIKACAĞIZ”

Amedspor Teknik Direktörü Serdar Bozkurt, Pazar günü kendi sahalarında oynayacakları GMG Kastamonuspor maçı için taraftarlara mesaj verdi. Bozkurt: “Takımda bir sıkıntı yok. Bizim için Fethiyespor  maçı kayıptır. İçeride çok iyi oynamamıza rağmen 2 puan kaybettik. Bizim büyük camia olmamızın zorlukları var. Bizim grupta hangi takım 20 bin kişiye kadar oynuyor ki? Sadece Amedspor'da bu var. Hiçbir maçımızı normal performans ile oynamamalıyız. Kastamonuspor  ile ciddi bir maça çıkacağız Bazı maçlar şehir ile oynanır. Bazı maçları şehir kazanır. Taraftarlarımızı Pazar günü Atatürk stadını dolduralım ve bayram havasında galibiyetimizi kutlayalım” ifadelerini kullandı.

Editör: Ercan Çatal