AK Parti'nin Abana ilçesindeki istifalarını değerlendiren Belediye Başkan Aday Adayı Altan Erdoğan, istifaların nedenini yanlış aday belirlenmesi olduğunu belirtti.

Konuyla alakalı sosyal medya hesabından açıklamalarda bulunan Erdoğan şu ifadelere yer verdi:

Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Türkiye çok kritik bir eşiği geride bıraktı" Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Türkiye çok kritik bir eşiği geride bıraktı"

"Değerli Abanalılar;

AK Parti’mizin kurulduğu tarihten itibaren Abana için, davamız için teşkilatımızın her kademesinde, belediye başkanlığına kadar görev aldım.

Bugün geldiğimiz süreçte partimizin aday belirlemede yanlı ve yanlış karar aldığını gördüm. AK Parti Abana İlçe Teşkilatımız da bu yanlış karardan dolayı tüm kademeleriyle istifalarını sunmuştur.

Aday adaylığı sürecimde bana inanan, bana güvenen, destek ve dualarıyla yanımda olan teşkilatımıza, üyelerimize ve Abana halkımıza en kalbi şükranlarımı ve teşekkürlerimi sunuyorum.

Önümüzdeki 31 Mart Yerel Seçimleri’nde halkımızın sandıkta en doğru kararı vereceğine inancım tamdır.
Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonraki süreçte Abana için üzerine düşen görevlerde ilçemizin çıkarları ve menfaatleri doğrultusunda hizmet etmeye devam edeceğimi ifade ediyor, sizleri saygı, sevgi ve muhabbetle selamlıyorum."

Editör: Mehmet Salman