Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından yapılan son değerlendirmelere göre: Ülkemiz genelinin parçalı ve az bulutlu, zamanla batı bölgelerin çok bulutlu, Marmara, Ege, Batı Akdeniz, Batı Karadeniz'in batısı ve Eskişehir, Mersin çevreleri ile Ankara'nın kuzeybatısının sağanak ve yer yer gök gürültülü sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Yağışların İzmir, Aydın, Muğla, Manisa, Çanakkale, Balıkesir, Edirne, Kırklareli, Antalya, Isparta çevreleri ve Burdur’un doğusunda kuvvetli olması bekleniyor. Rüzgarın batı kesimlerde güney ve güneybatı yönlerden kuvvetli ve kısa süreli fırtına şeklinde eseceği tahmin ediliyor. Gece ve sabah saatlerinde iç ve doğu kesimlerde yer yer pus ve sis hadisesi bekleniyor.

HAVA SICAKLIĞI: İç ve doğu kesimlerde mevsim normalleri üzerinde, diğer yerlerde altında seyredeceği tahmin bekleniyor.

RÜZGAR: Güney yönlerden hafif, ara sıra orta kuvvette, Ege ve Marmara'nın batasında kuvvetli (50-80 km/saat, Kıyı Ege’de yer yer 90 km/saat) esmesi bekleniyor.

UYARILAR

KUVVETLİ YAĞIŞ UYARISI : Yağışların, 07.01.2024 Pazar günü sabah ilk saatlerden itibaren Ege’nin batısı (İzmir, Aydın, Muğla, Manisa) ve Marmara’nın batısı (Çanakkale, Balıkesir, Edirne, Kırklareli), zamanla Batı Akdeniz’de (Antalya, Isparta, Burdur’un doğusu) kuvvetli sağanak ve gök gürültülü sağanak yağış beklendiğinden sel, su baskını, yıldırım, yerel dolu yağışı, kıyı kesimlerde hortum riski, yağış anında kuvvetli rüzgar ve fırtına, ulaşımda aksamalar gibi olumsuzluklara karşı dikkatli ve tedbirli olunması gerekmektedir.

KUVVETLİ RÜZGAR UYARISI : Rüzgarın, bu gece saatlerinden itibaren Kıyı Ege’den başlayarak zamanla Ege, Batı Akdeniz ile Çanakkale, Balıkesir, Bursa, Edirne’nin güneyi, Konya’nın güney ve batı ilçelerinde güney ve güneybatı yönlerden kuvvetli rüzgar ve kısa süreli fırtına (50-80 km/saat, Kıyı Ege’de yer yer 90 km/saat) beklendiğinden ulaşımda aksamalar, çatı uçması, soba ve doğalgaz kaynaklı zehirlenmeler gibi olumsuzluklara karşı dikkatli ve tedbirli olunması gerekmektedir.olunmalıdır.

KASTAMONU 0°C, 14°C

Parçalı bulutlu

7 Ocak 2024 Pazar Kastamonu Abana hava durumu

Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nden alınan bilgilere göre, 7 Ocak 2024 tarihinde Abana hava durumu şöyle: Abana'da havanın az bulutlu, en yüksek sıcaklığın 20° ve en düşük sıcaklığın 11° olması bekleniyor. Nem oranının ise %55 olması bekleniyor.

7 Ocak 2024 Pazar Kastamonu Ağlı hava durumu

Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nden alınan bilgilere göre, 7 Ocak 2024 tarihinde Ağlı hava durumu şöyle: Ağlı'da havanın sisli, en yüksek sıcaklığın 8° ve en düşük sıcaklığın 2° olması bekleniyor. Nem oranının ise %87 olması bekleniyor.

7 Ocak 2024 Pazar Kastamonu Araç hava durumu

Meteoroloji Genel Müdürlüğü’nden alınan bilgilere göre, 7 Ocak 2024 tarihinde Kastamonu Araç hava durumu şöyle: Araç'ta havanın sisli, en yüksek sıcaklığın 12° ve en düşük sıcaklığın 2° olması bekleniyor. Nem oranının ise %85 olması bekleniyor.

7 Ocak 2024 Pazar Kastamonu Azdavay hava durumu

Meteoroloji Genel Müdürlüğü’nden alınan bilgilere göre, 7 Ocak 2024 tarihinde Kastamonu Azdavay hava durumu şöyle: Azdavay'da havanın  sisli, en yüksek sıcaklığın 10° ve en düşük sıcaklığın 2° olması bekleniyor. Nem oranının ise %80 olması bekleniyor.

7 Ocak 2024 Pazar Kastamonu Bozkurt hava durumu

Meteoroloji Genel Müdürlüğü’nden alınan bilgilere göre, 7 Ocak 2024 tarihinde Kastamonu Bozkurt hava durumu şöyle: Bozkurt'da havanın sisli, en yüksek sıcaklığın 14° ve en düşük sıcaklığın 10° olması bekleniyor. Nem oranının ise %65 olması bekleniyor.

7 Ocak 2024 Pazar Kastamonu Cide hava durumu

Meteoroloji Genel Müdürlüğü’nden alınan bilgilere göre, 7 Ocak 2024 Pazartarihinde Kastamonu Cide hava durumu şöyle: Cide'de havanın sisli, en yüksek sıcaklığın 20° ve en düşük sıcaklığın 10° olması bekleniyor. Nem oranının ise %61 olması bekleniyor.

7 Ocak 2024 Pazar Kastamonu Çatalzeytin hava durumu

Meteoroloji Genel Müdürlüğü’nden alınan bilgilere göre, 7 Ocak 2024 tarihinde Kastamonu Çatalzeytin hava durumu şöyle: Çatalzeytin'de havanın sisli, en yüksek sıcaklığın 13° ve en düşük sıcaklığın 10° olması bekleniyor. Nem oranının ise %65 olması bekleniyor.

7 Ocak 2024 Pazar Kastamonu Daday hava durumu

Meteoroloji Genel Müdürlüğü’nden alınan bilgilere göre, 7 Ocak 2024 tarihinde Kastamonu Daday hava durumu şöyle: Daday'da havanın sisli, en yüksek sıcaklığın 10° ve en düşük sıcaklığın 2° olması bekleniyor. Nem oranının ise %65 olması bekleniyor.

7 Ocak 2024 Pazar Kastamonu Devrekani hava durumu

Meteoroloji Genel Müdürlüğü’nden alınan bilgilere göre, 7 Ocak 2024 tarihinde Kastamonu Devrekani hava durumu şöyle: Devrekani'de havanın sisli, en yüksek sıcaklığın 10° ve en düşük sıcaklığın 0° olması bekleniyor. Nem oranının ise %62 olması bekleniyor.

 7 Ocak 2024 Pazar Kastamonu Doğanyurt hava durumu

Meteoroloji Genel Müdürlüğü’nden alınan bilgilere göre, 7 Ocak 2024 tarihinde Kastamonu Doğanyurt hava durumu şöyle: Doğanyurt'ta havanın sisli, en yüksek sıcaklığın 14° ve en düşük sıcaklığın 8° olması bekleniyor. Nem oranının ise %70 olması bekleniyor.

7 Ocak 2024 Pazar Kastamonu Hanönü hava durumu

Meteoroloji Genel Müdürlüğü’nden alınan bilgilere göre, 7 Ocak 2024 tarihinde Kastamonu Hanönü hava durumu şöyle: Hanönü'nde havanın sisli, en yüksek sıcaklığın 12° ve en düşük sıcaklığın 3° olması bekleniyor. Nem oranının ise %86 olması bekleniyor.

7 Ocak 2024 Pazar Kastamonu İhsangazi hava durumu

Meteoroloji Genel Müdürlüğü’nden alınan bilgilere göre, 7 Ocak 2024 tarihinde Kastamonu İhsangazi hava durumu şöyle: İhsangazi'de havanın sisli, en yüksek sıcaklığın 12° ve en düşük sıcaklığın 0° olması bekleniyor. Nem oranının ise %85 olması bekleniyor.

7 Ocak 2024 Pazar Kastamonu İnebolu hava durumu

Kastamonu'nun 'Sosyal Ağ Yorgunluğu' açıklandı! Kastamonu'nun 'Sosyal Ağ Yorgunluğu' açıklandı!

Meteoroloji Genel Müdürlüğü’nden alınan bilgilere göre, 7 Ocak 2024 tarihinde Kastamonu İnebolu hava durumu şöyle: İnebolu'da havanın sisli, en yüksek sıcaklığın 20° ve en düşük sıcaklığın 10° olması bekleniyor. Nem oranının ise %60 olması bekleniyor.

7 Ocak 2024 Pazar Kastamonu Küre hava durumu

Meteoroloji Genel Müdürlüğü’nden alınan bilgilere göre, 7 Ocak 2024 tarihinde Kastamonu Küre hava durumu şöyle: Küre'de havanın sisli, en yüksek sıcaklığın 9° ve en düşük sıcaklığın 5° olması bekleniyor. Nem oranının ise %80 olması bekleniyor.

 7 Ocak 2024 Pazar Kastamonu Pınarbaşı hava durumu

Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nden alınan bilgilere göre, 7 Ocak 2024 tarihinde Kastamonu Pınarbaşı hava durumu şöyle: Pınarbaşı'nda havanın sisli, en yüksek sıcaklığın 8° ve en düşük sıcaklığın 0° olması bekleniyor. Nem oranının ise %72 olması bekleniyor.

7 Ocak 2024 Pazar Kastamonu Seydiler hava durumu

Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nden alınan bilgilere göre, 7 Ocak 2024 tarihinde Kastamonu Seydiler hava durumu şöyle: Seydiler'de havanın sisli, en yüksek sıcaklığın 11° ve en düşük sıcaklığın 0° olması bekleniyor. Nem oranının ise %82 olması bekleniyor.

7 Ocak 2024 Pazar Kastamonu Şenpazar hava durumu

Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nden alınan bilgilere göre, 7 Ocak 2024 tarihinde Kastamonu Şenpazar hava durumu şöyle: Şenpazar'da havanın az bulutlu, en yüksek sıcaklığın 14° ve en düşük sıcaklığın 4° olması bekleniyor. Nem oranının ise %81 olması bekleniyor.

7 Ocak 2024 Pazar Kastamonu Taşköprü hava durumu

Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nden alınan bilgilere göre, 7 Ocak 2024 tarihinde Kastamonu Taşköprü hava durumu şöyle: Taşköprü'de havanın sisli, en yüksek sıcaklığın 12° ve en düşük sıcaklığın -2° olması bekleniyor. Nem oranının ise %75 olması bekleniyor.

7 Ocak 2024 Pazar Kastamonu Tosya hava durumu

Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nden alınan bilgilere göre, 7 Ocak 2024 tarihinde Kastamonu Tosya hava durumu şöyle: Tosya'da havanın sisli, en yüksek sıcaklığın 11° ve en düşük sıcaklığın 1° olması bekleniyor. Nem oranının ise %80 olması bekleniyor.

Kastamonu ve ilçelerinin günlük hava durumu tahminleri için her gün sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

 

 

Editör: Mehmet Salman