Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından yapılan son değerlendirmelere göre: Ülkemiz genelinin parçalı ve çok bulutlu, Marmara, Ege, Akdeniz, İç Anadolu'nun kuzey ve doğusu, Batı Karadeniz'in batısı, Orta Karadeniz'in iç kesimleri, Doğu Karadeniz'in doğusu, (Erzincan hariç) Doğu Anadolu , (Ş.Urfa hariç) Güneydoğu Anadolu'nun yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Genellikle yağmur ve sağanak, Doğu Anadolu'nun doğusunda ve Doğu Karadeniz'in iç kesimlerinde karla karışık yağmur ve yer yer kar şeklinde görülmesi beklenen yağışların, Marmara'nın güneyinde kuvvetli olması bekleniyor.

HAVA SICAKLIĞI: Hava sıcaklığının Marmara ve Kıyı Ege'de mevsim normalleri civarında, diğer yerlerde normallerinin 1-4 derece üzerinde seyretmesi bekleniyor.

RÜZGAR: Genellikle güneyli, kuzeybatı kesimlerde kuzeyli yönlerden hafif ara sıra orta kuvvette eseceği tahmin ediliyor.

UYARILAR

KUVVETLİ YAĞIŞ UYARISI: Yarın (Perşembe) öğle saatlerinden sonra beklenen yağışların Bursa, Balıkesir ve Edremit Körfezi ile Çanakkale'nin güney çevrelerinde yer yer kuvvetli olması beklendiğinden dikkatli ve tedbirli olunması gerekmektedir.

KASTAMONU 2°C, 12°C

Parçalı ve çok bulutlu

7 Aralık 2023 Perşembe Kastamonu Abana hava durumu

Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nden alınan bilgilere göre, 7 Aralık 2023 tarihinde Abana hava durumu şöyle: Abana'da havanın sağanak yağışlı, en yüksek sıcaklığın 15° ve en düşük sıcaklığın 9° olması bekleniyor. Nem oranının ise %65 olması bekleniyor.

7 Aralık 2023 Perşembe Kastamonu Ağlı hava durumu

Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nden alınan bilgilere göre, 7 Aralık 2023 tarihinde Ağlı hava durumu şöyle: Ağlı'da havanın karla karışık yağmurlu, en yüksek sıcaklığın 8° ve en düşük sıcaklığın 3° olması bekleniyor. Nem oranının ise %62 olması bekleniyor.

7 Aralık 2023 Perşembe Kastamonu Araç hava durumu

Meteoroloji Genel Müdürlüğü’nden alınan bilgilere göre, 7 Aralık 2023 tarihinde Kastamonu Araç hava durumu şöyle: Araç'ta havanın karla karışık yağmurlu, en yüksek sıcaklığın 15° ve en düşük sıcaklığın 3° olması bekleniyor. Nem oranının ise %75 olması bekleniyor.

7 Aralık 2023 Perşembe Kastamonu Azdavay hava durumu

Meteoroloji Genel Müdürlüğü’nden alınan bilgilere göre, 7 Aralık 2023 tarihinde Kastamonu Azdavay hava durumu şöyle: Azdavay'da havanın  karla karışık yağmurlu, en yüksek sıcaklığın 13° ve en düşük sıcaklığın 2° olması bekleniyor. Nem oranının ise %80 olması bekleniyor.

7 Aralık 2023 Perşembe Kastamonu Bozkurt hava durumu

Meteoroloji Genel Müdürlüğü’nden alınan bilgilere göre, 7 Aralık 2023 tarihinde Kastamonu Bozkurt hava durumu şöyle: Bozkurt'da havanın sağanak yağışlı, en yüksek sıcaklığın 14° ve en düşük sıcaklığın 7° olması bekleniyor. Nem oranının ise %65 olması bekleniyor.

7 Aralık 2023 Perşembe Kastamonu Cide hava durumu

Meteoroloji Genel Müdürlüğü’nden alınan bilgilere göre, 7 Aralık 2023 Perşembe tarihinde Kastamonu Cide hava durumu şöyle: Cide'de havanın sağanak yağışlı, en yüksek sıcaklığın 17° ve en düşük sıcaklığın 9° olması bekleniyor. Nem oranının ise %71 olması bekleniyor.

7 Aralık 2023 Perşembe Kastamonu Çatalzeytin hava durumu

Meteoroloji Genel Müdürlüğü’nden alınan bilgilere göre, 7 Aralık 2023 tarihinde Kastamonu Çatalzeytin hava durumu şöyle: Çatalzeytin'de havanın karla karışık yağmurlu, en yüksek sıcaklığın 15° ve en düşük sıcaklığın 11° olması bekleniyor. Nem oranının ise %65 olması bekleniyor.

7 Aralık 2023 Perşembe Kastamonu Daday hava durumu

Meteoroloji Genel Müdürlüğü’nden alınan bilgilere göre, 7 Aralık 2023 tarihinde Kastamonu Daday hava durumu şöyle: Daday'da havanın karla karışık yağmurlu, en yüksek sıcaklığın 10° ve en düşük sıcaklığın 3° olması bekleniyor. Nem oranının ise %65 olması bekleniyor.

7 Aralık 2023 Perşembe Kastamonu Devrekani hava durumu

Meteoroloji Genel Müdürlüğü’nden alınan bilgilere göre, 7 Aralık 2023 tarihinde Kastamonu Devrekani hava durumu şöyle: Devrekani'de havanın karla karışık yağmurlu, en yüksek sıcaklığın 8° ve en düşük sıcaklığın 3° olması bekleniyor. Nem oranının ise %62 olması bekleniyor.

 7 Aralık 2023 Perşembe Kastamonu Doğanyurt hava durumu

Meteoroloji Genel Müdürlüğü’nden alınan bilgilere göre, 7 Aralık 2023 tarihinde Kastamonu Doğanyurt hava durumu şöyle: Doğanyurt'ta havanın sağanak yağışlı, en yüksek sıcaklığın 15° ve en düşük sıcaklığın 9° olması bekleniyor. Nem oranının ise %70 olması bekleniyor.

Başkan Baltacı: “Bayramlarımızı hak ettiği şekilde kutlamayı özlemişiz” Başkan Baltacı: “Bayramlarımızı hak ettiği şekilde kutlamayı özlemişiz”

7 Aralık 2023 Perşembe Kastamonu Hanönü hava durumu

Meteoroloji Genel Müdürlüğü’nden alınan bilgilere göre, 7 Aralık 2023 tarihinde Kastamonu Hanönü hava durumu şöyle: Hanönü'nde havanın karla karışık yağmurlu, en yüksek sıcaklığın 11° ve en düşük sıcaklığın 6° olması bekleniyor. Nem oranının ise %66 olması bekleniyor.

7 Aralık 2023 Perşembe Kastamonu İhsangazi hava durumu

Meteoroloji Genel Müdürlüğü’nden alınan bilgilere göre, 7 Aralık 2023 tarihinde Kastamonu İhsangazi hava durumu şöyle: İhsangazi'de havanın karla karışık yağmurlu, en yüksek sıcaklığın 14° ve en düşük sıcaklığın 2° olması bekleniyor. Nem oranının ise %73 olması bekleniyor.

7 Aralık 2023 Perşembe Kastamonu İnebolu hava durumu

Meteoroloji Genel Müdürlüğü’nden alınan bilgilere göre, 7 Aralık 2023 tarihinde Kastamonu İnebolu hava durumu şöyle: İnebolu'da havanın karla karışık yağmurlu, en yüksek sıcaklığın 16° ve en düşük sıcaklığın 9° olması bekleniyor. Nem oranının ise %67 olması bekleniyor.

7 Aralık 2023 Perşembe Kastamonu Küre hava durumu

Meteoroloji Genel Müdürlüğü’nden alınan bilgilere göre, 7 Aralık 2023 tarihinde Kastamonu Küre hava durumu şöyle: Küre'de havanın karla karışık yağmurlu, en yüksek sıcaklığın 10° ve en düşük sıcaklığın 5° olması bekleniyor. Nem oranının ise %70 olması bekleniyor.

 7 Aralık 2023 Perşembe Kastamonu Pınarbaşı hava durumu

Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nden alınan bilgilere göre, 7 Aralık 2023 tarihinde Kastamonu Pınarbaşı hava durumu şöyle: Pınarbaşı'nda havanın karla karışık yağmurlu, en yüksek sıcaklığın 15° ve en düşük sıcaklığın 1° olması bekleniyor. Nem oranının ise %72 olması bekleniyor.

7 Aralık 2023 Perşembe Kastamonu Seydiler hava durumu

Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nden alınan bilgilere göre, 7 Aralık 2023 tarihinde Kastamonu Seydiler hava durumu şöyle: Seydiler'de havanın karla karışık yağmurlu, en yüksek sıcaklığın 9° ve en düşük sıcaklığın 2° olması bekleniyor. Nem oranının ise %62 olması bekleniyor.

7 Aralık 2023 Perşembe Kastamonu Şenpazar hava durumu

Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nden alınan bilgilere göre, 7 Aralık 2023 tarihinde Kastamonu Şenpazar hava durumu şöyle: Şenpazar'da havanın karla karışık yağmurlu, en yüksek sıcaklığın 17° ve en düşük sıcaklığın 6° olması bekleniyor. Nem oranının ise %71 olması bekleniyor.

7 Aralık 2023 Perşembe Kastamonu Taşköprü hava durumu

Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nden alınan bilgilere göre, 7 Aralık 2023 tarihinde Kastamonu Taşköprü hava durumu şöyle: Taşköprü'de havanın sağanak yağışlı, en yüksek sıcaklığın 10° ve en düşük sıcaklığın 3° olması bekleniyor. Nem oranının ise %55 olması bekleniyor.

7 Aralık 2023 Perşembe Kastamonu Tosya hava durumu

Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nden alınan bilgilere göre, 7 Aralık 2023 tarihinde Kastamonu Tosya hava durumu şöyle: Tosya'da havanın sağanak yağışlı, en yüksek sıcaklığın 11° ve en düşük sıcaklığın 6° olması bekleniyor. Nem oranının ise %55 olması bekleniyor.

Kastamonu ve ilçelerinin günlük hava durumu tahminleri için her gün sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

 

 

Editör: Mehmet Salman