Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından yapılan son değerlendirmelere göre; Ülkemizin güney ve doğusu ile zamanla kuzeybatı kesimlerinin parçalı yer yer çok bulutlu, Doğu Karadeniz'in doğusu, Doğu Anadolu(Malatya ve Erzincan dışında), Güneydoğu Anadolu, Doğu Akdeniz'in doğusu ile bu akşam saatlerinde Antalya çevrelerinin yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Yağışların kıyı kesimler ile Güneydoğu Anadolu'da yağmur ve sağanak, iç kesimlerde karla karışık yağmur ve kar şeklinde olması bekleniyor. Bu gece ve yarın (Pazar) sabah saatlerinde Marmara ile iç ve doğu bölgelerde pus ve yer yer sis hadisesi ile birlikte iç ve doğu bölgelerde buzlanma ve don olayı bekleniyor. Doğu Karadeniz'in iç kesimleri ile Doğu Anadolu'nun kuzey ve doğusunda çığ tehlikesi bulunmaktadır.

HAVA SICAKLIĞI: Hava sıcaklığının kuzeybatı kesimlerde 2 ila 4 derece artacağı, diğer yerlerde önemli bir değişiklik olmayacağı tahmin ediliyor.

RÜZGAR: Genellikle güney ve güneybatı yönlerden hafif ara sıra orta kuvvette esmesi bekleniyor.

UYARILAR

Güncel Meteorolojik Uyarı Bulunmamaktadır.


KASTAMONU -4°C, 6°C

Parçalı, yarın (Pazar) zamanla çok bulutlu


4 Şubat 2024 Pazar Kastamonu Abana hava durumu

Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nden alınan bilgilere göre, 4 Şubat 2024 tarihinde Abana hava durumu şöyle: Abana'da havanın yağmurlu, en yüksek sıcaklığın 11° ve en düşük sıcaklığın 3° olması bekleniyor. Nem oranının ise %80 olması bekleniyor.

4 Şubat 2024 Pazar Kastamonu Ağlı hava durumu

Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nden alınan bilgilere göre, 4 Şubat 2024 tarihinde Ağlı hava durumu şöyle: Ağlı'da havanın kar yağışlı, en yüksek sıcaklığın -1° ve en düşük sıcaklığın -4° olması bekleniyor. Nem oranının ise %90 olması bekleniyor.

4 Şubat 2024 Pazar Kastamonu Araç hava durumu

Meteoroloji Genel Müdürlüğü’nden alınan bilgilere göre, 4 Şubat 2024 tarihinde Kastamonu Araç hava durumu şöyle: Araç'ta havanın kar yağışlı, en yüksek sıcaklığın 5° ve en düşük sıcaklığın-2° olması bekleniyor. Nem oranının ise %87 olması bekleniyor.

4 Şubat 2024 Pazar Kastamonu Azdavay hava durumu

Meteoroloji Genel Müdürlüğü’nden alınan bilgilere göre, 4 Şubat 2024 tarihinde Kastamonu Azdavay hava durumu şöyle: Azdavay'da havanın  yağmurlu, en yüksek sıcaklığın 2° ve en düşük sıcaklığın -5° olması bekleniyor. Nem oranının ise %93 olması bekleniyor.

4 Şubat 2024 Pazar Kastamonu Bozkurt hava durumu

Meteoroloji Genel Müdürlüğü’nden alınan bilgilere göre, 4 Şubat 2024 tarihinde Kastamonu Bozkurt hava durumu şöyle: Bozkurt'da havanın yağmurlu, en yüksek sıcaklığın 9° ve en düşük sıcaklığın 4° olması bekleniyor. Nem oranının ise %79 olması bekleniyor.

4 Şubat 2024 Pazar Kastamonu Cide hava durumu

Meteoroloji Genel Müdürlüğü’nden alınan bilgilere göre, 4 Şubat 2024 Pazar tarihinde Kastamonu Cide hava durumu şöyle: Cide'de havanın  yağmurlu, en yüksek sıcaklığın 10° ve en düşük sıcaklığın 4° olması bekleniyor. Nem oranının ise %67 olması bekleniyor.

4 Şubat 2024 Pazar Kastamonu Çatalzeytin hava durumu

Meteoroloji Genel Müdürlüğü’nden alınan bilgilere göre, 4 Şubat 2024 tarihinde Kastamonu Çatalzeytin hava durumu şöyle: Çatalzeytin'de havanın yağmurlu, en yüksek sıcaklığın 7° ve en düşük sıcaklığın 5° olması bekleniyor. Nem oranının ise %85 olması bekleniyor.

4 Şubat 2024 Pazar Kastamonu Daday hava durumu

Meteoroloji Genel Müdürlüğü’nden alınan bilgilere göre, 4 Şubat 2024 tarihinde Kastamonu Daday hava durumu şöyle: Daday'da havanın yağmurlu, en yüksek sıcaklığın 0° ve en düşük sıcaklığın -4° olması bekleniyor. Nem oranının ise %84 olması bekleniyor.

4 Şubat 2024 Pazar Kastamonu Devrekani hava durumu

Meteoroloji Genel Müdürlüğü’nden alınan bilgilere göre, 4 Şubat 2024 tarihinde Kastamonu Devrekani hava durumu şöyle: Devrekani'de havanın kar yağışlı, en yüksek sıcaklığın 0° ve en düşük sıcaklığın -3° olması bekleniyor. Nem oranının ise %76 olması bekleniyor.

 4 Şubat 2024 Pazar Kastamonu Doğanyurt hava durumu

Meteoroloji Genel Müdürlüğü’nden alınan bilgilere göre, 4 Şubat 2024 tarihinde Kastamonu Doğanyurt hava durumu şöyle: Doğanyurt'ta havanın yağmurlu, en yüksek sıcaklığın 7° ve en düşük sıcaklığın 3° olması bekleniyor. Nem oranının ise %86 olması bekleniyor.

4 Şubat 2024 Pazar Kastamonu Hanönü hava durumu

Meteoroloji Genel Müdürlüğü’nden alınan bilgilere göre, 4 Şubat 2024 tarihinde Kastamonu Hanönü hava durumu şöyle: Hanönü'nde havanın kar yağışlı, en yüksek sıcaklığın 6° ve en düşük sıcaklığın -1° olması bekleniyor. Nem oranının ise %72 olması bekleniyor.

4 Şubat 2024 Pazar Kastamonu İhsangazi hava durumu

Meteoroloji Genel Müdürlüğü’nden alınan bilgilere göre, 4 Şubat 2024 tarihinde Kastamonu İhsangazi hava durumu şöyle: İhsangazi'de havanın kar yağışlı, en yüksek sıcaklığın 2° ve en düşük sıcaklığın -4° olması bekleniyor. Nem oranının ise %89 olması bekleniyor.

4 Şubat 2024 Pazar Kastamonu İnebolu hava durumu

Meteoroloji Genel Müdürlüğü’nden alınan bilgilere göre, 4 Şubat 2024 tarihinde Kastamonu İnebolu hava durumu şöyle: İnebolu'da havanın yağmurlu, en yüksek sıcaklığın 11° ve en düşük sıcaklığın 2° olması bekleniyor. Nem oranının ise %83 olması bekleniyor.

4 Şubat 2024 Pazar Kastamonu Küre hava durumu

Bağımsız Başkan Bozkurt'la bayramlaştı Bağımsız Başkan Bozkurt'la bayramlaştı

Meteoroloji Genel Müdürlüğü’nden alınan bilgilere göre, 4 Şubat 2024 tarihinde Kastamonu Küre hava durumu şöyle: Küre'de havanın kar yağışlı, en yüksek sıcaklığın -2° ve en düşük sıcaklığın -3° olması bekleniyor. Nem oranının ise %80 olması bekleniyor.

 4 Şubat 2024 Pazar Kastamonu Pınarbaşı hava durumu

Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nden alınan bilgilere göre, 4 Şubat 2024 tarihinde Kastamonu Pınarbaşı hava durumu şöyle: Pınarbaşı'nda havanın kar yağışlı, en yüksek sıcaklığın 3° ve en düşük sıcaklığın -4° olması bekleniyor. Nem oranının ise %72 olması bekleniyor.

4 Şubat 2024 Pazar Kastamonu Seydiler hava durumu

Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nden alınan bilgilere göre, 4 Şubat 2024 tarihinde Kastamonu Seydiler hava durumu şöyle: Seydiler'de havanın kar yağışlı, en yüksek sıcaklığın -1° ve en düşük sıcaklığın -5° olması bekleniyor. Nem oranının ise %88 olması bekleniyor.

4 Şubat 2024 Pazar Kastamonu Şenpazar hava durumu

Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nden alınan bilgilere göre, 4 Şubat 2024 tarihinde Kastamonu Şenpazar hava durumu şöyle: Şenpazar'da havanın kar yağışlı, en yüksek sıcaklığın 3° ve en düşük sıcaklığın -1° olması bekleniyor. Nem oranının ise %94 olması bekleniyor.

4 Şubat 2024 Pazar Kastamonu Taşköprü hava durumu

Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nden alınan bilgilere göre, 4 Şubat 2024 tarihinde Kastamonu Taşköprü hava durumu şöyle: Taşköprü'de havanın yağmurlu, en yüksek sıcaklığın 6° ve en düşük sıcaklığın -4° olması bekleniyor. Nem oranının ise %74 olması bekleniyor.

4 Şubat 2024 Pazar Kastamonu Tosya hava durumu

Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nden alınan bilgilere göre, 4 Şubat 2024 tarihinde Kastamonu Tosya hava durumu şöyle: Tosya'da havanın kar yağışlı, en yüksek sıcaklığın 6° ve en düşük sıcaklığın -2° olması bekleniyor. Nem oranının ise %72 olması bekleniyor.

Kastamonu ve ilçelerinin günlük hava durumu tahminleri için her gün sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

 

 

Editör: Mehmet Salman