19 Temmuz güncel altın fiyatları: Gram ve çeyrek altın kaç TL oldu? 19 Temmuz güncel altın fiyatları: Gram ve çeyrek altın kaç TL oldu?

Türkiye'nin önde gelen internet servis sağlayıcılarından biri olan TurkNet, abonelik ücretlerine yapılan zamı duyurdu. Yapılan resmi açıklamaya göre, 15 Temmuz itibarıyla geçerli olacak şekilde, taahhütsüz internet abonelik ücretleri 399,90 TL'den 499,90 TL'ye yükselecek.

Bu yılın başında 299 TL olan abonelik ücretlerinin ardından yapılan bu zam kararı, TurkNet kullanıcılarını tedirgin etti. Şirket, fiyat artışından etkilenmek istemeyen aboneler için 12 aylık sabit fiyat seçeneği sunsa da, kullanıcılar bu yeni düzenlemeye tepki gösteriyor.

Zamüstünezam Tepki

Bir TurkNet kullanıcısı, "TurkNet'ten nefret ettim artık. 6 ay bile dolmadan kafasına göre zam yapıyor. Şikayet için aradığımda ulaşamıyorum telefon kapanıyor bu aralar sürekli internet gidiyor kırmızı ışık yanıyor düzelmiyor beklemek zorunda kalıyorum. Kafana göre neyin zammını yapıyorsun bir de 12 ay peşin öde indirim al diye güya kampanya yapıyorsun ne biçim iş ahlakınız var iptal edeceğim aboneliğimi." şeklinde tepkisini dile getirdi.

Yapılacak zam ise abonelere kısa mesaj yolu ile bildirildi.

zam mesajı turknet

Editör: Serkan Kebecioğlu