Kaderli, Kastamonu'ya gelerek esnaf ziyaretlerinde bulunacak. 

Nasrullah Meydanı ve Cumhuriyet Caddesinde bulunan esnafları birlikte ziyaret edeceklerini söyleyen Topaloğlu daha sonra İlçe ziyaretlerinde bulunacaklarını açıkladı. 24 Mart Pazar (yarın) günü Yeniden Refah Partisi'nde yapılacak karşılama sonrası saat 12:00’de esnaf ziyaretleri yapılacağı duyuruldu.

Yrp Genel Başkan Yardımcısı Kaderli Yarın Kastamonu'ya Geliyor

AK Parti İl Başkanı Yağcıoğlu: “İşten çıkmaya zorlamakla siyasi hareket tahkim edilmez” AK Parti İl Başkanı Yağcıoğlu: “İşten çıkmaya zorlamakla siyasi hareket tahkim edilmez”

MEHMET KADERLİ KİMDİR? 

1976 Iğdır ili Aralık ilçesi Yenidoğan köyünde doğdu. İlk ve orta öğrenimini Iğdır’da, lise öğrenimi Ankara’da tamamladı. Lisans eğitimi olarak Cumhuriyet Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Makine Mühendisliği Bölümü’nden mezun oldu. 

Milli Gençlik Vakfı üniversite teşkilatlarında fakülte, yurt başkanlıkları ve yurt müdürlüğü görevlerinde bulundu. Teknik Elemanlar Derneği Genel Merkez ve Ankara Şube Yönetim Kurulu üyesi’dir.

Erbakan Vakfı’ nın kuruluşundan beri Eğitim Başkanlığı’nda Başkan Yardımcılığı yaptı. Yeniden Refah Partisi’nin Eğitim Başkan Yardımcılığı ile birlikte Milli Siyaset Kurulları Koordinatörlüğü ve Medya İletişim Kurulu Başkanlığı görevlerini yürüttü. Ülkemizin önde gelen maden şirketlerinin yurt içi ve yurt dışı projelerinde üst düzey yönetici olarak çalıştı. Halen, bir madencilik şirketinde yönetici pozisyonunda çalışmaktadır.

Yeniden Refah Partisi Merkez Karar Yürütme Kurulu üyesi ve Mahalli İdarelerden sorumlu Genel Başkan Yardımcılığı görevini yürüten Mehmet Kaderli evli ve iki çocuk babasıdır.

Editör: Ercan Çatal