Topaloğlu 31 Mart yerel seçimlerine ilişkin Kastamonu şehrimize en fazla hizmet eden olma gayretiyle halkımızı özlenen istenilen Yeniden Refah’ın ahlaklı, temiz belediyecilik anlayışıyla, Milli Görüş belediyeciliğiyle buluşturmak için seçim çalışmalarına başladığını belirtti.

Milletvekili Uluay: "Kastamonu CHP'sini ellerinden aldı gidiyorlar" Milletvekili Uluay: "Kastamonu CHP'sini ellerinden aldı gidiyorlar"

Bu kapsamda siyasi partileri de ziyaret ettiklerini, şehrimiz için daha iyisini yapmak adına istişarelerde bulunduğunu ifade eden Topaloğlu, şehrimizin genel bütçeden alması gereken bazı yatırımlar haricinde gerekli desteği yatırımları alamadığını, her seçim öncesi şehrimizle ilgili onlarca söz verildiğini seçim sonrası sözlerin unutulduğunu mükerrer hale düştüğüne dikkat çekti.

Topaloğlu, Belediye bütçesinin ve kaynaklarının ise verimli kullanılamadığını, halkımıza bu yapılması gereken hizmetlerin yansımadığını bunun yanında Kastamonu şehrimizin belirgin olarak çevre İller arasında hizmette ve gelişmede geri kaldığını söyledi.

Kastamonu halkı teveccüh gösterdiği taktirde Yeniden Refah belediyeciliği ile Kastamonu’yu tanıştırmak istediklerini dile getirdi. Yakında şehrimize yönelik öncelikli gerçekçi projelerini açıklamaya başlayacağını belirten Topaloğlu nazik kabulleri için Kadir Yalçın’a teşekkür etti.

Editör: Banu Türkmenoğlu