Yeniden Refah Partisi'nin Kastamonu'da  il merkezi ve ilçelerinde kesinleşen listesi YSK tarafından listeye asıldı.

Yeniden Refah Partisi Kastamonu İl ve İlçe Belediye Başkan Adayları Tanıtım Proğramı düzenlendi. Siyasi parti ve bağımsız adaylara ilişkin kesin listeler, bugün il ve ilçe Seçim Kurullarınca ilan edildi.

Yerel seçimlere iddialı giren Yeniden Refah Partisi Merkez Öğretmen Evinde düzenlenen aday tanıtım toplantısında; Kastamonu Belediye Başkan adayı Metin Topaloğlu ile İlçe Belediye Başkan Adayları, İl ve İlçelerin Genel Meclis Üye adayları, Belediye Meclis üye adaylarının tanıtımı gerçekleştirdi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Artık Fenerbahçeli değilim" Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Artık Fenerbahçeli değilim"

Yeniden Refah Partisi Kastamonu İl Başkanlığı tarafından yapılan açıkalamada:
"Toplantıya Genel Merkez  Karadeniz Bölge Başkanı Nuri Özata, İl Başkanı İbrahim Demir, teşkilat  mensupları, halkımız ve medya mensupları katıldılar. Halkın yoğun ilgi gösterdiği toplantıda konuşan Bölge Başkanı Nuri Özata konuşmasında; Necmettin Erbakan’ın siyaset hayatına getirdiği ahlak, saygı ve ahde vefadan, ülkemizin gelişmesine katkılarından örnekler verdi.İl Başkanı İbrahim Demir konuşmasında Genel Başkan Fatih Erbakan’ın Merhum Erbakan’dan kalan siyasi mirasa sahip çıkarak günümüzde en çok özlenen Ahlaklı, milli görüşcü belediyeciliğin zamanı geldiğinden bahsetti. Daha sonra söz alan Kastamonu Belediye Başkan Adayı Metin Topaloğlu; halkın kendilerine yoğun ilgi gösterdiklerini, değişim istediklerini belirterek, “Özümüzde Gayret Var, şehrimize, halkımıza hizmet etmek önce ahlak ve çalışkanlık diyerek yola çıktık.” dedi. “Halkımızın ahlaklı belediyecilikle buluşmasına 27 gün kaldı” diyen Topaloğlu, seçim sonrası ekibi ve belediye personelimizle süratle tüm sorunları çözmeye gayret ederek, yarım kalan işleri tamamlayacaklarını,  projeleriyle şehrin imarından, istihdama, ticaretin geliştirilmesine, sosyal kültürel alanlara kadar bir çok hususta hizmet için en fazla çalışan olacaklarını açıkladı.Ahlaklı, temiz belediyecilik temasını öne çıkararak,  
Merkez ve 19 İlçede seçime girecek olan Yeniden Refah Partisinin açıkladığı adayları;
İLÇE ADI    ADI SOYADI    
KASTAMONU Metin Topaloğlu
ABANA    Erdem Özmen    
AĞLI    Eray Sezer    
ARAÇ    Aziz Maden    
AZDAVAY    Hakkı Eraslan
BOZKURT    Mustaya Öney
ÇATALZEYTİN    Efe Baran Yüksek         
CİDE    Ayşe Akbıyık    
DADAY    Ercan Demir    
DEVREKANİ    Mesut Açar DOĞANYURT Beyazıt Sarul     HANÖNÜ Hüseyin Çoban     
İHSANGAZİ    Evren Ülker
İNEBOLU    Burhan Karamaden    
KÜRE    Mustafa Çağır     
PINARBAŞI    Mustafa Dönmez         
ŞENPAZAR Barış Sarul    
SEYDİLER    Kenan Demir    
TAŞKÖPRÜ Mehmet Ali Topçu
TOSYA    İbrahim Demir"

Editör: Mehmet Salman