AK Parti’de temayül heyecanı AK Parti’de temayül heyecanı

Kastamonu’da yeni bir OSB için yer arayışı hız kazandı. Milletvekilleri Halil Uluay, Serap Ekmekci, İl Başkanı Doğan Ünlü ile Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği İl Müdürü Oktay Marşap’tan oluşan heyet, ilimize yeni bir OSB kazandırılması amacıyla İhsangazi-Araç bölgesinde saha incelemesi yaptı.

Milletvekili Uluay: “Yeni OSB tam gaz. İki milyon metrekareden fazla alana sahip. Teşvikte altıncı bölge olacak yeni Organize Sanayi Bölgemizi inşallah en kısa sürede faaliyete geçireceğiz” dedi.

Milletvekili Ekmekci: “Kamu, yerel yönetim ve meslek odalarının işbirliğinde ve paydaşlığında ilimize sanayi alanında güçlü bir altyapı daha kazandırmanın gayretindeyiz. Birlikte başaracağız” şeklinde konuştu.

İl Başkanı Doğan Ünlü ise: “Kastamonu’muzu sanayi alanında geleceğe taşıyacak olan yeni organize sanayi bölgesi için çalışmalarımız sürüyor. Milletvekillerimiz Sayın Halil Uluay, Sayın Serap Ekmekci ve Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği İl Müdürümüz Sayın Oktay Marşap ile birlikte İhsangazi ve Araç ilçelerimiz arasında kurulması planlanan yeni organize sanayi bölgesi alanında incelemelerde bulunduk” ifadelerini kullandı.

(HABER MERKEZİ)