Spor okullarının açılış törenine Gençlik ve Spor İl Müdürü Reşat Asrak, Spor Şube Müdürü Erdun Mutlu, Kastamonu Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Adem Keloğlu da katıldı.

Kastamonu'da Yaz Spor Okulları Hareketli Başladı (6)

Spor okullarının açılışında Hasan Spor Tesisleri sahasında oluşturulan parkurlarda antrenörler eşliğinde sporcular çeşitli etkinliklere katılım sağlarken, renkli görüntüler ortaya çıktı.

1 Temmuz itibariyle de eğitimlerin başlayacağı GSB Spor Okulları’nın yaz dönemine 2 bin 200 sporcu kayıt yaptırdı.

Kastamonu'da Yaz Spor Okulları Hareketli Başladı (3)

Atletizm, badminton, bisiklet, basketbol, boks, cimnastik, eskrim, futbol, fitness, güreş, halter, hentbol, karate, kick boks, masa tenisi, okçuluk, paten, satranç, taekwondo, tenis, voleybol ve yüzme kategorilerinde eğitimlerin verileceği GSB Spor Okulları’nda sporcular antrenörlerin belirleyeceği gün ve saatlerde yaş gruplarına göre eğitim alacak.

Kastamonu'da Yaz Spor Okulları Hareketli Başladı (5)

Kastamonu'da Yaz Spor Okulları Hareketli Başladı

Gençlik ve Spor İl Müdürü Reşat Asrak, GSB Spor Okulları’nın açılış töreninde yaptığı konuşmada, “Spor okullarımız, ilimiz sporunun tabana yayılmasında en önemli etken konumdadır. Burada eğitim gören her bir öğrencimiz bizim için değerlidir. Gelecekte buradan yetişecek sporcularımız, ilimizi ulusal, ülkemizi ise uluslararası düzeyde temsil edecektir. Spor okullarımızın yaz dönemi çalışmalarının hayırlı olmasını diliyorum. Ayrıca antrenörlerimize ve sporcularımıza çalışmalarında başarılar diliyorum” dedi.

GMG Kastamonuspor'da bir isimle daha yollar ayrıldı GMG Kastamonuspor'da bir isimle daha yollar ayrıldı

Kastamonu'da Yaz Spor Okulları Hareketli Başladı (4)

Kastamonu'da Yaz Spor Okulları Hareketli Başladı (7)

Muhabir: Ercan ÇATAL