Toplantıda CHP Başkan Adayı Mansur Yavaş'tan Tosya’ya destek geldi.

YAVAŞ; “TOSYA'YA GEREKEN DESTEĞİ VERECEĞİZ”

AK Parti İl Başkanı Yağcıoğlu: “İşten çıkmaya zorlamakla siyasi hareket tahkim edilmez” AK Parti İl Başkanı Yağcıoğlu: “İşten çıkmaya zorlamakla siyasi hareket tahkim edilmez”

CHP Tosya Belediye Başkan Adayı Tuğçe Kefeli ile bir araya gelerek video çeken Mansur Yavaş; ''  Ankara'dan Tosya'ya çok sevgi ve selamlarımı sunuyorum. İnşallah başkanımız seçildikten sonra, Ankara'da bir kardeşleri olacak ve biz Tosya'ya gereken desteği vereceğiz. Tosya'yı da Beypazarı gibi turizmin merkezi yapacağız. Tekrardan hayırlı olsun'' dedi.

KEFELİ; “MANSUR BAŞKAN'IMIN DESTEĞİ İLE GÜZEL İŞLER YAPACAĞIZ”

Destek videosuna CHP Belediye Başkan Adayı Kefeli'de bir açıklama yaptı. Açıklamasında  ; ''Kıymetli hemşerilerim, sizlere Ankara Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Mansur Yavaş'ın sevgi ve selamlarını getiriyorum. Seçildikten sonra Tosya'ya gereken desteği vereceğinin ve Tosya'yı Beypazarı gibi turizmin merkezi yapacağımızın sözünü aldık. Projelerimiz hakkında fikir alışverişinde bulunduk, akıl danıştık. Mansur Başkan'ımın desteği ile güzel işler yapacağımıza, başaracağımıza olan inancımız tam. Kazanacağız'' ifadelerini kullandı.

Yavaş; “Tosya'yı Turizmin Merkezi Yapacağız”-1

Editör: Banu Türkmenoğlu