Kuzeykent Pazaryerini ziyaret eden İYİ Parti Kastamonu Belediye Başkan Adayı Kadir Yalçın, CHP Adayı Hasan Baltacı ve AK Parti Adayı Tahsin Babaş'a çok ağır ifadelerde bulundu.

"DEFOLU ADAY TAHSİN BABAŞ MAVAL OKUYOR"

AK Parti Kastamonu Belediye Başkan Adayı Tahsin Babaş hakkında açıklamada bulunan İYİ Parti Belediye Başkan Adayı Kadir Yalçın, "Dünya'da çalıştıkça fakirleşen tek ülkeyiz. Biber 110.TL, domates 60.TL, patates 30.TL., tere 35.TL, 1 adet lahana 250.TL, kıvırcık 40.TL. olmuş, Babaş maval okuyor, milletin sesini duymuyor. Eti, balığı hiç saymıyorum daha. Kiralık adamlarla gülücük vermekle olmuyor bu işler. Küreselcilerin tetikçisi AKP'nin kölelik düzeniyle insanımız nefes bile alamaz hale getirildi. Buna rağmen defolu adaylarıyla utanmadan milletimizin karşısına çıkabiliyorlar. AKP'nin zalim düzenini milletimizin ferasetiyle ve desteğiyle 31 Mart akşamı Kastamonu'da da değiştireceğiz. AKP'nin milletimizi kandırmasına müsaade etmeyeceğiz. Fakirliğin milletimizin kaderi olmadığını AKP'nin defolu adayıda öğrenecek" dedi.

"MASKELİ HASAN BALTACI'DA ÖĞRENECEK"

Hasan Baltacı "Gazete aboneliklerini" iptal ettirdi Hasan Baltacı "Gazete aboneliklerini" iptal ettirdi

CHP Belediye Belediye Başkan Adayı Hasan Baltacı hakkında da konuşan Kadir Yalçın, "Kirli ilişkilerini milletimize verdikleri söze tercih eden maskeli Hasan Baltacı'da öğrenecek. Daha 8 ay önce yapılan seçimde milletvekili olmak için herkesi kullanacaksın, milletin oyunu almak için hepimizi kandıracaksın, sonra da başkan olacağım diye kendi menfaatin için Kastamonu'nun meclisteki sesini kısacaksın" ifadelerine yer verdi.

Kadir Yalçın'ın tüm açıklamaları şu şekilde: "Kuzeykent Pazaryerindeki esnaflarımıza hayırlı işler dileyip, vatandaşlarımızla sohbet ettik. Hemşehrilerilerimizin çarşı-pazar alışverişlerinde iktidarın zalimce politikalarıyla ekonomik anlamda büyük sıkıntılar yaşadığının farkındayız.

Dünya'da çalıştıkça fakirleşen tek ülkeyiz. Biber 110.TL, domates 60.TL, patates 30.TL., tere 35.TL, 1 adet lahana 250.TL, kıvırcık 40.TL. olmuş, Babaş maval okuyor, milletin sesini duymuyor. Eti, balığı hiç saymıyorum daha. Kiralık adamlarla gülücük vermekle olmuyor bu işler. Küreselcilerin tetikçisi AKP'nin kölelik düzeniyle insanımız nefes bile alamaz hale getirildi. Buna rağmen defolu adaylarıyla utanmadan milletimizin karşısına çıkabiliyorlar. AKP'nin zalim düzenini milletimizin ferasetiyle ve desteğiyle 31 Mart akşamı Kastamonu'da da değiştireceğiz. AKP'nin milletimizi kandırmasına müsaade etmeyeceğiz. Fakirliğin milletimizin kaderi olmadığını AKP'nin defolu adayıda öğrenecek.

Kirli ilişkilerini milletimize verdikleri söze tercih eden maskeli Hasan Baltacı'da öğrenecek. Daha 8 ay önce yapılan seçimde milletvekili olmak için herkesi kullanacaksın, milletin oyunu almak için hepimizi kandıracaksın, sonra da başkan olacağım diye kendi menfaatin için Kastamonu'nun meclisteki sesini kısacaksın.

Bu şehirde mutlu, huzurlu insanca yaşamak istiyoruz.

Sosyal ve Adil Belediyecilik anlayışını şehrimize hakim kılarak, vatandaşlarımızın refah içinde yaşayabileceği hakça bir düzen oluşturma konusunda kararlıyız.

Projelerimiz ve kent vizyonumuzla biz hazırız. Herşey Kastamonu için."

Editör: Mehmet Salman