Kastamonu Belediyespor evinde kaybetti Kastamonu Belediyespor evinde kaybetti

16-28 Şubat tarihleri arasında düzenlenen şampiyona minikler, yıldızlar, gençler ve büyükler kategorilerinde gerçekleşti.

Düzenlenen müsabakaların ardından sporcularımız 10 Türkiye Şampiyonluğu, 9 Türkiye İkinciliği ve 2 Türkiye Üçüncülüğü elde ederek ilimize toplamda 21 madalya ile döndü.

Müsabakalarda Kastamonu Gençlik ve Spor Kulübü, Kastamonu Yurdum GSK ve Kastamonu Belediyesi Spor Kulübü adına antrenör Emrah Şahanoğlu, Ayyıldız Spor Kulübü adına antrenör Bekir Shukakidze ve Leon Sk adına ise Eldar Elizade görev aldı.

Şampiyonada Yiğit Şişman Gençler 48kg’da, Selim Tuna Kocaoğlu Minik A 30 kg’da, Ömer Yağız Toner Minik A 45 kg’da, Berat Burak Kabaca Minik B 24 kg’da, Ömer Şevket Köse Minik C 18 kg’da, Hamza Eren Göksu Gençler 52 kg’da, Yaren Yamakoğlu Yıldızlar 65 kg’da, Ömer Sarı Yıldızlar 70 kg’da, Zeynep Erva Tellioğlu Yıldızlar 37 kg’da ve Sude Karandı Gençler +90kg’da Türkiye Şampiyonu oldu.

Demir Tümoğlu Minik B 27 kg’da, Yusuf Emir Kalınçıldır Minik B 30 kg’da, Ömer Çıbıkçıoğlu Gençler 90 kg’da, Ada Evrim Çivi Minikler 27 kg’da, Elif Şehri Öğütçü Yıldızlar 45 kg’da, Batuhan Şahin Doğan Yıldızlar 42 kg’da, Zeynep Nisa Tellioğlu Minikler +48kg’da, Furkan Yücel Minikler 34 kg’da ve Hamza Yusuf Saki Minikler 27 kg’da Türkiye İkinciliği elde etti.

Turnuva sonunda ayrıca Yusuf Baran Aydın Minik A 48kg’da ve Eser Kuloğlu Yıldızlar 45kg’da Türkiye Üçüncüsü olan sporcularımız oldu.

 

Editör: Banu Türkmenoğlu