Gazi Stadı’nda oynanan karşılaşmada Kırmızı Siyahlıların golünü 58. dakikada Yusuf Türk ve 84. dakikada Muhammed Arslantaş attı.

 

MAÇTAN DAKİKALAR

İLK YARI

14. Dakika: Gelişen Kastamonuspor atağında Kubilay sağdan ceza sahasına girdi. Kaleci Enes ile karşı karşıya kaldı. Vuruşunda Enes’i geçen topu defans çizgiden kornere attı.

21. Dakika: Bir başka Kastamonuspor atağında Kubilay’ın pası ile Okan kaleci Enes ile karşı karşıya kaldı. Enes’i de geçen Okan’ın çaprazdan vuruşu az farkla yandan dışarı çıktı.

31. Dakika: Kastamonuspor’un bir başka atağında Okan sağdan ceza sahasına girdi. Ceza yayı ön çizgideki İsmail’e topu bıraktı. Onun gelişine vuruşunda meşin yuvarlak üstten dışarı çıktı.

35. Dakika: Fethiyespor atağında Selim’in ceza sahası dışı kaleyi karşıdan gören pozisyonda vuruşu kaleci Abdullah da kaldı.

39. Dakika: Fethiyespor’un bir başka atağında Özcan orta sahadan aldığı topla ceza sahasına girdi. Kaleci ile karşı karşıya kaldığı pozisyondaki vuruşunda Abdullah ayaklarıyla gol olmasını engelledi.

İKİNCİ YARI

51. Dakika: Kastamonuspor’un kazandığı serbest vuruşta topun başına Yiğitali geçti. Yiğitali’nin ceza sahası dışı sol çaprazdan uzak kaleye vuruşunu kaleci Enes köşeden çıkardı.

58. Dakika (Gol): Bir başka Kastamonuspor atağında Okan ceza sahası içi sağ çaprazda topla buluştu. Topu müsait durumdaki Yusuf’a bıraktı. Yusuf’un vuruşunda meşin yuvarlak ağlarla buluştu. (1-0)

60. Dakika: Üst üste gelişen Kastamonuspor ataklarında Mustafa Akptekin Çaylı, soldan ceza sahasına girdi. Çaprazdan uzak köşeye vuruşunda top az farkla auta çıktı.

Gmgkastamonusporfethiyespor (4)