AFET HAYALOĞLU

Kastamonu’da kış lastiği denetimi Kastamonu’da kış lastiği denetimi

Sabire Koncaoğlu ve Nermin Ukil’in kardeşleri, Mehmet Koncaoğlu ve Turhan Ukil’in baldızları, İsmail Ukil, Evren Koncaoğlu ve Zeynep Bal’ın teyzeleri, Erdal, İsmail ve Hüseyin Daşçı’nın halaları, Abdullah Hayaloğlu’nun kuzeni, Darende İlkokulu’ndan emekli öğretmen Afet Hayaloğlu hayatını kaybetti. Merhumenin cenazesi ikindi namazını müteakip Köşküstü Camii’nde kılınan cenaze namazının ardından Ahmet Dede Mezarlığı’nda bulunan aile kabristanına defnedildi.

ŞEHRİYE YAYLI

Hisarardı Mahallesi sakinlerinden Ahmet Yaylı’nın eşi, Mehmet, Şerife, Fatma, Döndü ve Nezahat Yaylı’nın anneleri, Şükrü Kılınç, Turhan Çöpür, Hüseyin Çataloğlu ve Hüseyin Hotanoğlu’nun kayınvalideleri Şehriye Yaylı hayatını kaybetti. Merhumenin cenazesi Kastamonu Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nden alınarak öğle namazını müteakip Hz. Pir Camii’nde kılınan cenaze namazının ardından Hz. Pir Camii üstündeki Ersil aile kabristanına defnedildi.

CAHİT KORKMAZ

Atabey Mahallesi sakinlerinden emekli öğretmen Nazmi Korkmaz ve Av. Nurdan Ergün'ün amcaları, Kastamonu Belediyesi Zabıta Komiseri Kenan Boduroğlu'nun kayınpederi, Sanayi esnaflarından Kamil Durmaz'ın eniştesi, Muharrem ve Canan Korkmaz'ın babaları Cahit Korkmaz hayatını kaybetti. Merhumun cenazesi öğle namazını müteakip Hz. Pir Camii'nde kılınan cenaze namazının ardından Gümüşlüce Mezarlığı’ndaki aile kabristanına defnedildi.

 Merhum ve merhumelere Allah'tan rahmet, yakınlarına başsağlığı dileriz.