Hasan Baltacı bugün 'Seçim Özel' programına konuk olacak Hasan Baltacı bugün 'Seçim Özel' programına konuk olacak

Hz. Pir Camiinde yersel seçim başlangıç programına katılan AK Parti İl Başkanı Doğan Ünlü, başkan adayı olarak Tahsin Babaş’ın gösterilmesinden dolayı muhalefetin korkmaya başladığını söyledi. 

“MUHALEFET KORKMAYA BAŞLADI “
Seçim startının hayırlı olmasını dileyerek sözlerine başlayan AK Parti İl Başkanı Doğan Ünlü; “Sizlerin ve Kastamonu halkımızın desteğiyle Tahsin başkanımızı tekrar Kastamonu Belediye Başkanı yapacağız Allah’ın izniyle. Hazırız, kararlıyız. Bu yol inananların yolu olacak. Bu yolun sonunda inananlar kazanacak. Şimdi Tahsin Babaş başkanımız açıklandı, muhalefet korkmaya başladı. AK Parti'den korkanlar Tahsin Babaş’tan korkanlar korkmaya devam edecekler. Biz onların korkulu rüyası olmaya devam edeceğiz. Tahsin Babaş başkanımız 5 yıl boyunca bu şehrin her köşesine hizmet etti. Her köşesindeki insana dokundu. Geçen 5 yıl sonrasında tekrar Tahsin Babaş başkanımızın Belediye Başkanı olarak aranıyor oluşu sıradan bir yaklaşım değil, halkımızın bir özlemi var. Halkımızın bir beklentisi var. Halkımız AK Parti'yi özlemiş, halkımız Tahsin Babaş başkanımızı özlemiş. İnşallah biz yapacağımız planlarımızla, projelerimizle Kastamonu'ya olan sevdamızla Kastamonu'ya olan aşkımızla birlikte hizmet etmeye, üretmeye, çalışmaya, Kastamonu halkımızın emrinde olmaya, onlara itaat etmeye hazırız. Onların emrindeyiz” şeklinde konuştu.


“KENDİLERİ İÇİN HESAP YAPANLARDAN DEĞİLİZ”
AK Parti’nin bir aile partisi olduğunu söyleyen Ünlü; “Birileri konuşuyor. Hemen iftiralara başladılar. Bugün yeri değil burası Kastamonu’muzun kutsal mekanı, hepsine tek tek cevabını yakın zamanda vereceğiz. AK Parti'nin içini karıştırmaya çalışanlara fırsat vermeyiz. AK Partimiz bir aile partisidir. AK Partimiz bir kardeşlik partisidir. Her defasında şunu söyledik, kimin nerede, ne şekilde, ne pozisyonda, ne konumda olduğunun önemi yok. Sadece Sayın Cumhurbaşkanımızın liderliğinde bu ülkeye, bu memlekete hizmet etmesi sevdamızdan başka bir çabamız, gayretimiz yok. Onlar gibi biz kapalı kapılar ardında kendileri için hesap yapanlardan değiliz. Biz hesabı değiliz, biz hasbiyiz hasbi. Önümüzdeki süreçte proje anlatamayacaklar. Önümüzdeki dönemde hizmet anlatamayacaklar. Önümüzdeki süreçte Kastamonu'ya yapacakları yatırımları anlatamayacaklar. Çünkü bugüne kadar böyle bir şey olmadı. Bundan sonra da onlardan zaten Kastamonu halkı bir şey beklemiyor. Kastamonu halkı AK Parti'den Kastamonu halkı Ak Parti’nin Adayı sayın Tahsin Babaş’tan hizmet bekliyor, proje bekliyor. Ve gece gündüz demeden inşallah memleketimizin, insanlarımızın yanında olmaya devam edeceğiz. Sayın Cumhurbaşkanımız tevazuuyla, samimiyetle, gayretle çalışın talimatını veriyor. Biz o şekilde çalışmaya devam edeceğiz. Şeytani düşünenlerle karanlık kapılar arkasında farklı hesap yapanlarla da hesabımızı tek tek göreceğiz” ifadelerini kullandı.
CHP İl Başkanı Dilek İlke Karabacak’ın açıklamalarına da cevap veren Ünlü; “Buradan onların karanlık ve iftira yönlü açıklamalarını önce Allah'a havale ediyorum, sonra da Kastamonu halkına emanet ediyorum. Bu süreç böyle devam edecek. Sandıkta bu halk nasıl onlarca seçimde bunlara cevabını verdiyse inşallah 31 Mart akşamında da bu, kirli düşüncülere cevabını verecektir. Biz de vermeye devam edeceğiz. Onların yürüdüklerini biz biliyoruz. Genel başkanları selam çakıyor ya terör yandaşlarına ‘Burası Evliyalar Şehri’ diyoruz, bunlar anlamıyor.  Burası ‘Şehitler diyarı’ diyoruz anlamıyorlar. Hepimiz bu işi anlatacağız” dedi.

Editör: Banu Türkmenoğlu